Scottish Fold Cinsi Kedi Hep Yatıyor

Merhaba arkadaşlar. Daha önce de yazı yazdım bu konu hakkında çok tedirgin oluyorum. Ben ve ailem 1 yaşında Scottish Fold cinsi kedi sahiplendik fakat bu kedi bize nedense alışmadı. Gün boyunca yatmaktan başka bir şey yapmıyor. Hani 16 saat uyuyorlar ama bu günün tamamını uyuyor neredeyse. Ben kaldırıp yemek yedirmeye götürmesem kalkıp ne yemek yediği var ne de su içtiği. Bunun için bana yardım edin lütfen. Ne yapmam gerekiyor?

Şu nedenden kaynaklandığını düşünüyorum, tüy döküyor o yüzden böyle halsiz ve uykucu olabilir mi? Vitamin ilacı da kullanıyoruz bu da sebep olabilir mi? Daha önceden de 2 kere ev değiştirmiş bu da var.

Ne yapacağımızı gerçekten hiç bilmiyoruz yoksa ailem geri verecek :(

Hepinizin bayramını kutlarım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. Daha önce de yazı yazdım bu konu hakkında çok tedirgin oluyorum. Ben ve ailem 1 yaşında Scottish Fold cinsi kedi sahiplendik fakat bu kedi bize nedense alışmadı. Gün boyunca yatmaktan başka bir şey yapmıyor. Hani 16 saat uyuyorlar ama bu günün tamamını uyuyor neredeyse. Ben kaldırıp yemek yedirmeye götürmesem kalkıp ne yemek yediği var ne de su içtiği. Bunun için bana yardım edin lütfen. Ne yapmam gerekiyor?

Şu nedenden kaynaklandığını düşünüyorum, tüy döküyor o yüzden böyle halsiz ve uykucu olabilir mi? Vitamin ilacı da kullanıyoruz bu da sebep olabilir mi? Daha önceden de 2 kere ev değiştirmiş bu da var.

Kedilerden pek anlamam, hatta güvercin beslerim ama isterseniz bir veterinere götürün yarın. Hasta olabilir.

Merhaba arkadaşlar. Daha önce de yazı yazdım bu konu hakkında çok tedirgin oluyorum. Ben ve ailem 1 yaşında scottish fold cinsi kedi sahiplendik fakat bu kedi bize nedense alışmadı. Gün boyunca yatmaktan başka bir şey yapmıyor. Hani 16 saat uyuyorlar ama bu günün tamamını uyuyor neredeyse. Ben kaldırıp yemek yedirmeye götürmesem kalkıp ne yemek yediği var ne de su içtiği. Bunun için bana yardım edin lütfen. Ne yapmam gerekiyor?

Scottish fold cinsi kediler hayatları boyunca acı çeker eklem ağrıları yüzünden, o yüzden gün boyu yatıyor. Neden böyle bir hata yaptınız anlamıyorum, ticarete yardımcı olmuşsunuz. İlla cins istiyorsanız düzgün bir cins alın.

Yeni konular

Geri
Yukarı