Kediler çok fazla çiftleşiyor

Bu sabah 7'den beri en az 10 kez çiftleşti kediler yani ben o kadarına şahit olabildim. Erkek kedi hala kızın peşinde sürekli çiftleşmeye çalışıyor dişi kedide haliyle yoruldu sizce ayırmalı mıyım? Bu kadar fazlası zarar mı?
Tutmayın küçük enişteyi salıverin gitsin:). Bu konu erkekler soruyor da olsa başka cevap verirdim:).

Bu sabah 7'den beri en az 10 kez çiftleşti kediler yani ben o kadarına şahit olabildim. Erkek kedi hala kızın peşinde sürekli çiftleşmeye çalışıyor dişi kedide haliyle yoruldu sizce ayırmalı mıyım? Bu kadar fazlası zarar mı?

Dişi bu durumdan sıkıldığında o erkekleri def etmesini bilir aslında :)

Ocak ayından başladıysa Marta kadar dişinin cenazesini sırtlarsınız; ayırın o kedileri, pisi pisine gidecekler.

Bizde de aynısı olmuştu dişi kedi sıkılınca kuyruğuyla kapatmaya başladı. Erkek kedi zorla yapamaz yani merak etmeyin.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı