Kediler depremi hisseder mi?

StarlendS

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Grafiker - Yayıncı - Editör - Satış ve Pazarlama Uzmanı - Sosyal Medya Uzmanı - Medya yöneticisi - İçerik yöneticisi - Marka temsilcisi - Kitle yöneticisi - İçerik strateji uzmanı
İstanbul'da oturuyorum. Kedimde bugün bir tuhaflık var. Her yere koşuşturuyor ve saklanıyor. Komşumunda kedisi aynı davranışları sergiliyormuş.
Bildiğim kadarıyla kediler deprem öncesini hissedebiliyormuş. Endişelenmeli miyim?

Kaynak:

İstanbul'da oturuyorum. Kedimde bugün bir tuhaflık var. Her yere koşuşturuyor ve saklanıyor. Komşumunda kedisi aynı davranışları sergiliyormuş.
Bildiğim kadarıyla kediler deprem öncesini hissedebiliyormuş. Endişelenmeli miyim?

Kaynak:

Bursadayım şu anda benim kedimde öyle. Hatta dün gece 3 gibi bağırmaya başladı daha önce hiç yapmadığı bir şeydi.

Kaynak:

Kediler kuşlar yer altı canlıları hepsi hisseder. Muhabbet kuşum vardı deprem olmadan 10-15 sn önce bağırmaya çırpınmaya başladı sonra deprem olmuştu.

Yeni konular

Geri
Yukarı