Depremi ABD mi yaptı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bence HAARP konuları onaylanmamalı. Azıcık düşünmek ile zaten olanak dışı olduğunu kavrayabiliyorsunuz.

Nygma'nın son videosunda kırılması yakın olan bir fay hattı'nın haarp teknolojisi ile kırılabileceğini söylemişti deneyli bir şekilde ama ABD'nin böyle bir şey yapacağını sanmıyorum niye Rusya veya başka ülkelere karşı kullanmadı?
Buyrunuz bilim ayağınıza geldi;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Daha depremin ne zaman olabileceğini bilemiyorlar dostum deprem nasıl yaratsınlar dünyanın hiçbir yerinde daha bu teknolojiye gelinmedi.

Böyle şeylere inanmayın hocam. Konuyu buraya bile getirmemeniz lazım. Mantık dışı şeyler bunlar.
Hocam tanıdığım birkaç kişi bana öğüt vermeye çok meraklı ve böyle dediler ben inanmadımda genede sormak istedim. 3 yıl önceki bir haber kanalında sıkışma olduğu denmişti zaten de neyse.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yıl olmuş 2023, hâlâ depremi o mu yaptı? Bu mu yaptı? Dünya'yı boynuzlarında taşıyan arkadaşın kıpraşası geldiği vakit oluyor bunlar, lütfen.

Hocam tanıdığım birkaç kişi bana öğüt vermeye çok meraklı ve böyle dediler ben inanmadımda genede sormak istedim. 3 yıl önceki bir haber kanalında sıkışma olduğu denmişti zaten de neyse.
Genellikle yaşlı insanlar böyle "HAARP" gibi komplo teorileri ortaya atıyor. Her olayı "dıj güjler oğlum" diye geçiştiriyorlar ondan.

Arkadaşlar yorumlarınızı bana karşı yapmayın ben bunu demiyorum bir parti grubu diyor, düşünüyor.

HAARP konusundan bağımsız olarak çok var el uzatıp arkadan bıçakladığı Amerika'nın.
Elbet ki var, bahsettiğimiz devlet ABD ama şu an Türkiye için bir şeyler yapan bir ülke ne olursa olsun bu tarz saçma sapan komplo teorilerle suçlanmayı hak etmiyor. 20 yıldır gerek dışarıdan gerek ülkeden tüm yetkililer ülkedeki fay hatlarının tehlikelerinden bahsedip durdu. Günümüzde ise durum bu şekilde.

ABD'ye laf atmakla kendimizi düzeltemeyiz maalesef.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı