Kedim 3. kattan düştü

şifre20

Centipat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar, kedim 3. kattan doğruca betona düştü. Alıp veterinere götürdük. Film çekti ve sadece ayağına baktı o da topallıyor diye. Bütün her yerine bakması gerekmez mi? Şu an film çektiği ayağına basamıyor bile ama veteriner bir şey olmadığını söylüyor. Nedense inanamıyorum. Şu anda o ayağını hafif itince hemen bağırıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, kedim 3. kattan doğruca betona düştü. Alıp veterinere götürdük. Film çekti ve sadece ayağına baktı o da topallıyor diye. Bütün her yerine bakması gerekmez mi? Şu an film çektiği ayağına basamıyor bile ama veteriner bir şey olmadığını söylüyor. Nedense inanamıyorum. Şu anda o ayağını hafif itince hemen bağırıyor.
Hocam, biri sizin yuzunuzu sisirtse vurarak başkası oraya dokundugunda bağırırsiniz. Veterinerin bir bildiği vardir. Eger icinize sinmediyse baska birine baktırin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha önce kedi beslemedim ancak kediler yüksek yerlerden düşmeye karşı dayanıklıdır. Ayaklarında patiler dediğimiz yumuşak kısım ve düşerken 4 ayağını da paraşüt gibi kullanabileceğinden dolayı düşme hızını yavaşlatır. Ancak tabi ki yüksek den düşme kediye zarar verebilir ama vermediyse de dert etmeye gerek yok. İnanın dışarda ki sokak kedileri Spiderman gibi. Kimisi çatıdan düşüyor ya da ağaçtan ağaca atlıyor.

Siz yine birkaç gün kediyi gözlemleyin, ekstra kedide farklılık varsa başka veterinere götürürsünüz.

Geri
Yukarı