Kedim 3. kattan balkondan düştü

Böyle hayati bir konuda konu sahibine ceza vermek insanlık dışı vicdansız bir harekettir. Böyle moderatörlerin direkt görevden alınması lazım.

Tekrardan geçmiş olsun, iç kanama ve çenede kırık olmadığı için kısa zamanda toparlar.
Kesinlikle hocam. Keşke sizin gibi eski yetkililer kalsaydı.

Böyle hayati bir konuda konu sahibine ceza vermek insanlık dışı vicdansız bir harekettir. Böyle moderatörlerin direkt görevden alınması lazım.

Tekrardan geçmiş olsun, iç kanama ve çenede kırık olmadığı için kısa zamanda toparlar.

Haklısınız size katılıyorum.

Sağ olun yavaş yavaş kendine geliyor.

Mesaj yazmasam dahi konuyu gece yarısından beri takip ediyorum, mesaj yazmama nedenim de bilgimin olmaması bu arada yanlış anlamayın.

Çok geçmiş olsun hocam, size böyle bir durumda ceza veren moderatörün en iyimser ihtimalle bot olduğunu düşünüyorum. Bu kişi bir insan olamaz, olmamalı. Görevinden alınması dileğiyle.

Yaş, karakter vs. meselesi. Adamın "british shorthair mi alayım yoksa scottish mi" diye açtığı konuya, "bu tür cins almayın, sahiplenin vs." yazanların mesajını inatla "konuyla alakasız" diye silen tipler var. Üyenin söylediği alternatiflerden birini yazacakmışız. Sanki kulaklık alıyor üye.

Yaş, karakter vs. meselesi. Adamın "british shorthair mi alayım yoksa scottish mi" diye açtığı konuya, "bu tür cins almayın, sahiplenin vs." yazanların mesajını inatla "konuyla alakasız" diye silen tipler var. Üyenin söylediği alternatiflerden birini yazacakmışız. Sanki kulaklık alıyor üye.

Dedikleri gibi bana büyük ihtimal bir bot uyarı verdi ama moderetörlerin çoğu işini düzgün yapamıyorlar
Forumun en önemli üyesini sırf attığı tweet yüzünden kovmak yerine ne zaman bu tür sorunları çözecekler.

Dedikleri gibi bana büyük ihtimal bir bot uyarı verdi ama moderetörlerin çoğu işini düzgün yapamıyorlar
Forumun en önemli üyesini sırf attığı tweet yüzünden kovmak yerine ne zaman bu tür sorunları çözecekler.
Hocam moderasyon ekibinde bot yok. Ben bot kelimesini duygusuz anlamında, yani metafor olarak kullandım.

Zira aksi taktirde ne dersem diyeyim "Moderasyona hakaret" gibi cezalar alacağımdan bu yolu seçtim. Bence size bu durumda ceza veren moderatöre hakaret de küfür de serbest olmalı ama neyse.

Hocam moderasyon ekibinde bot yok. Ben bot kelimesini duygusuz anlamında, yani metafor olarak kullandım.

Zira aksi taktirde ne dersem diyeyim "Moderasyona hakaret" gibi cezalar alacağımdan bu yolu seçtim. Bence size bu durumda ceza veren moderatöre hakaret de küfür de serbest olmalı ama neyse.

Yukarıda yazdığım kedi cinsi örneğinden sonra ben etmiştim 1 senelik ceza verdiler. Normal kullanıcıya hakaretle arasında baya fark var yani. :D

Zira aksi taktirde ne dersem diyeyim "moderasyona hakaret" gibi cezalar alacağımdan bu yolu seçtim. Bence size bu durumda ceza veren moderatöre hakaret de küfür de serbest olmalı ama neyse.

Ben gerçekten bot sanıyordum :D keşke sanmaya devam etseydim bu tür bir uyarıyı gerkçekten moderatörlerden birinin vermiş olması çok daha kötü.

Yukarıda yazdığım kedi cinsi örneğinden sonra ben etmiştim 1 senelik ceza verdiler. Normal kullanıcıya hakaretle arasında bayağı fark var yani. :D

Ben bir konuda moderatörleri sevmiyorum işlerini düzgün yapmıyorlar yazmıştım ardından bildirim yolu ile şikayetinizi raporla yazın dediler mesajı sildiler.

Kovulmadı yolları ayırdılar, Recep Baltaş'ın kendi platformundayız şu an, bıraktım ben de burayı arada giriyorum. Sizi de orada görmek isterim.

TuğraAkn adıyla oradayım zaten hocam sizin isimde aynı mı?
Bir de yanlış hatırlamıyorsam istifaya zorlamışlar Recep abiyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı