Kedim 3. kattan düştü

370z

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar bugün malesef ki kedim 3. kattan düştü hemen veterinere götürdük film çekildi ve veteriner kırık çatlak olmadığını söyledi. Hayati tehlikesinin bulunmadığını ama felç olabileceğini ve MR çektirmemiz gerektiğini söyledi. MR için en yakın yarına tarih alabildik. Kedim sabahtan beri çok hızlı nefes alıp veriyor ve hafif acıyan bi yerine dokunduğumuzda (arka 2 bacağını oynatamıyor ellediğimizde hafif hafif hissediyor) ağzını açıyor ve kapamıyor. Ara arada acıdan sesler çıkarıyor. Bir sorun olabilir mi?

Merhabalar bugün malesef ki kedim 3. kattan düştü hemen veterinere götürdük film çekildi ve veteriner kırık çatlak olmadığını söyledi. Hayati tehlikesinin bulunmadığını ama felç olabileceğini ve MR çektirmemiz gerektiğini söyledi. MR için en yakın yarına tarih alabildik. Kedim sabahtan beri çok hızlı nefes alıp veriyor ve hafif acıyan bi yerine dokunduğumuzda (arka 2 bacağını oynatamıyor ellediğimizde hafif hafif hissediyor) ağzını açıyor ve kapamıyor. Ara arada acıdan sesler çıkarıyor. Bir sorun olabilir mi?
Biz bilemeyiz. Veterinerle bir daha konuşun.

Merhaba bugün maalesef ki kedim 3. kattan düştü hemen veterinere götürdük film çekildi ve veteriner kırık çatlak olmadığını söyledi. Hayati tehlikesinin bulunmadığını ama felç olabileceğini ve MR çektirmemiz gerektiğini söyledi. MR için en yakın yarına tarih alabildik. Kedim sabahtan beri çok hızlı nefes alıp veriyor ve hafif acıyan bir yerine dokunduğumuzda (arka 2 bacağını oynatamıyor ellediğimizde hafif hafif hissediyor) ağzını açıyor ve kapamıyor. Ara arada acıdan sesler çıkarıyor. Bir sorun olabilir mi?

Bu durum hiç de normal değil. Testleri tekrar yapsınlar hayvanın belli ki bir sorunu var. Geçmiş olsun bu arada.

1 yaşında falan
Para koparmak için fazladan işlemler uyguluyor da olabilirler. Ama görünüşe göre bu hiç de normal değil. Birkaç veterinere daha gidip aynı testleri yaptırın ne olur ne olmaz.
Yarın MR'a götürdüğümüz veterinere söyleriz hocam yanıtlarınız için teşekkürler.

1 yaşında falan

Yarın MR'a götürdüğümüz veterinere söyleriz hocam yanıtlarınız için teşekkürler.
Arkadaşlar bugün üzücü bir haberle geldim. MR sonucunda omuriliğinde önemli bir kırık bulundu ve ameliyata girmesi gerektiği söylendi. MR cektirdigimiz yerin veterineri izinde olduğu için bursaya gittik ve ameliyata girmeden önce ameliyattan çıkma ihtimalinin %50 50 olduğunu söyledi. Bu riski almak yerine ilaç ve iğne ile tedavi deniyelim dediler. Bugün iğnesini vuruldu ve bir kac saat sonra kan kusmaya başladı hemen veterinere yola çıktık ama saat 19:02 de malesef melek oldu. Herkese yardımları için tekrardan teşekkürler. Çektiğim son fotosunu ekliyorum. Kedileriniz köpeklerinize iyi bakın değerini bilin. İyi akşamlar.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-08-14-19-09-44-865_com.instagram.android.jpg
    Screenshot_2023-08-14-19-09-44-865_com.instagram.android.jpg
    71,4 KB · Görüntüleme: 54
Son düzenleme:
Arkadaşlar bugün üzücü bir haberle geldim. MR sonucunda omuriliğinde önemli bir kırık bulundu ve ameliyata girmesi gerektiği söylendi. MR cektirdigimiz yerin veterineri izinde olduğu için bursaya gittik ve ameliyata girmeden önce ameliyattan çıkma ihtimalinin %50 50 olduğunu söyledi. Bu riski almak yerine ilaç ve iğne ile tedavi deniyelim dediler. Bugün iğnesini vuruldu ve bir kac saat sonra kan kusmaya başladı hemen veterinere yola çıktık ama saat 19:02 de malesef melek oldu. Herkese yardımları için tekrardan teşekkürler. Çektiğim son fotosunu ekliyorum. Kedileriniz köpeklerinize iyi bakın değerini bilin. İyi akşamlar.
Allah rahmet eylesin. Kediniz güzel imiş.

1 yaşında falan.

Yarın Mr'a götürdüğümüz veterinere söyleriz hocam yanıtlarınız için teşekkürler.

Arkadaşlar bugün üzücü bir haberle geldim. Mr sonucunda omuriliğinde önemli bir kırık bulundu ve ameliyata girmesi gerektiği söylendi. Mr cektirdigimiz yerin veterineri izinde olduğu için bursaya gittik ve ameliyata girmeden önce ameliyattan çıkma ihtimalinin %50 50 olduğunu söyledi. Bu riski almak yerine ilaç ve iğne ile tedavi deniyelim dediler. Bugün iğnesini vuruldu ve birkaç saat sonra kan kusmaya başladı hemen veterinere yola çıktık ama saat 19:02 de maalesef melek oldu. Herkese yardımları için tekrardan teşekkürler. Çektiğim son fotoğrafını ekliyorum. Kedileriniz köpeklerinize iyi bakın değerini bilin. İyi akşamlar.

Keşke riski alsaydınız, çok üzüldüm.

Geri
Yukarı