Kedim, Acer Nitro 5 laptopun tuşlarını söktü

hobapli

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Bu sabah bir uyandım başlığa yazdığım olay gerçekleşmiş. Sökülen tuşların çoğunu buldum ama bir tanesi bayağı sakız olmuş. Laptopu yeni aldım bir ay olmadı Ryzen 7 6800H - RTX 3060'lı Acer Nitro 5. Servisi aradım hafta sonu diye kapalıydı. Şu an bir tuş eksik ve bayağı kötü duruyor. Sizce servis yardımcı olur mu? Her tuş uymaz buna kırmızı bir şey.

Klavye setini alın sonra küçük yıldız tornavidayı alın
Ve kendi işinizi kendiniz yapın.
Garanti gitsede önemli değil ben kendi işimi kendim yapınca gururlanıyorum garantiden daha değerli benim gözümde.
Adam tuşları kendi takmış zaten 6 tuşunu mu takamayacak? 6 tuşunun deforme olduğundan bahsediyor konu sahibi ayrıca laptop klavyeleri için klavyeyi sökmek gerekmiyor diye biliyorum tuşu bastırınca oturuyor.

Tek tuş değil de genelde komple klavyeyi değiştiriyorlar. Yakın zamanda Monster servisinde klavyeyi değiştirtmiştim, yaklaşık 1400 TL civarı fiyat istediler. Komple klavyeyi değiştirirlerse benzer fiyat isteyebilirler.

Bu sabah bir uyandım başlığa yazdığım olay gerçekleşmiş. Sökülen tuşların çoğunu buldum ama bir tanesi bayağı sakız olmuş. Laptopu yeni aldım bir ay olmadı Ryzen 7 6800H - RTX 3060'lı Acer Nitro 5. Servisi aradım hafta sonu diye kapalıydı. Şu an bir tuş eksik ve bayağı kötü duruyor. Sizce servis yardımcı olur mu? Her tuş uymaz buna kırmızı bir şey.

Geçmiş olsun hocam. Ücretli bir şekilde bu durumun ne kadar tutacağını öğrenip kedinizin yaş mama parasından kesip tuşları yeniletebilirsiniz.

Zorda olsa senet imzalattım kendime, rahatladınız mı :D

Servise gönderdim uzun süre sonra. Bir hafta sonra adamlar adaptörü de göndersin dedi vatan bilgisayar aracılığıyla. Bu ne saçma bir şey yahu. Sanki sıfırı ile degistirecekler gibi şekiller falan. Sırf zaman kaybı.

Yeni konular

Geri
Yukarı