Kedim delirdi

Benim öyle kedim olsun yatağıma tuvalet yapsın.

Ben de çok istedim. İlanları göstermeye başladım. Annemler ikna oldu ve kedi aramaya başladık. Önümüze gelen ilk bu oldu ve sahiplendik :)
Veterinere mi götürsen sanki?
Bugün başladı böyle olmaya. Yemekten önce oyun oynayayım dedi kulakları kafasına yapıştı falan delirdi yani. Koltukta oturuyorum birdenbire saldırıyor.
Özellikle en çok anneme saldırıyor.

Kedim erkek. Ben onla oyun oynamak istiyorum ama oynatmıyor. Alıyorum oyuncağı kendim oynuyorum. Bir de çok kıskanç.

Ben olunca her zaman aktif. Sadece ben olmayınca uyuyor. hiçbir hastalığı da olmadı maşallah.
Eki Görüntüle 998845

Bu da kendisi.
Kedinizin doblosu olabilir mi? Bu arada oyun oynamaya çalışsanız bile kendisi oynamaya çalışmıyorsa, akışına bırakın.

Arkadaşın sosyalleşmeye ihtiyacı olabilir. Başka kedilerle veya hayvanlarla haşır neşir olmayan kediler evde saçmalıyor biraz. Şuan tam kapanma var ama bitince kedi tasmasıyla* parka götürün enerjisini atsın hayvancağız.

*Arkadaşım kedisine kaçma ihtimaline karşı tasma takıyordu. Bir kaç kez kampüse vs. getirdi bu şekilde.

Ona birkaç komut öğrettim. Şimdi git getir oynuyoruz. Getir deyince getiriyor ve yat deyince yatıyor. Sonra da uyuyor. Uyurken de insan gibi sırtüstü uyuyor. Düzeldi gibi.
Arkadaşın sosyalleşmeye ihtiyacı olabilir. Başka kedilerle veya hayvanlarla haşır neşir olmayan kediler evde saçmalıyor biraz. Şu an tam kapanma var ama bitince kedi tasmasıyla* parka götürün enerjisini atsın hayvancağız.

*Arkadaşım kedisine kaçma ihtimaline karşı tasma takıyordu. Birkaç kez kampüse vs. getirdi bu şekilde.

Başka kedileri çok seviyor. Balkona çıkarttım kendisini. Dışarıdaki kedilerle iletişim kuruyor. Birbirleriyle anlaşıyorlar. Daha önceden balkona çim ekmiştim çim yemeye başladı.

Kedim erkek. Ben onla oyun oynamak istiyorum ama oynatmıyor. Alıyorum oyuncağı kendim oynuyorum. Bir de çok kıskanç.

Ben olunca her zaman aktif. Sadece ben olmayınca uyuyor. hiçbir hastalığı da olmadı maşallah.
Eki Görüntüle 998845

Bu da kendisi.
Çok tatlı Maşallah nazar değmesin. Bir şeyde olmaz İnşallah Amin. :)

Geri
Yukarı