Kedim hamile midir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
3
Daha fazla  
Kedim 15.02.2019 tahinde ben onu gezdirirken kucağımdan atladı. Miyavladı ve bir kediyle gittiler. Dün gece yani 20.02.2019 tahinde gece eve geri geldi miyavlaya miyavlaya. Kedimin ilk doğumu ve neredeyse 2 yaşında neredeyse ne yapmalıyım hamile midir? Eğer hamile kalmışsa ailem sokağa atar. Bana hamile olmadığını söyleyin lütfen...

Hamileyse, yaklaşık 20-30 gün geçince belli olur zaten. Sırtını severken, elinizi arkaya doğru götürdüğünüzde poposunu dikiyorsa hamile olmama ihtimali yüksek. Aksi halde hamile olabilir. Zaten o niyetle gittiği belli. Arada geçen 5 gün boyunca birçok erkek kedi ile çiftleşmiş olabilir. Hani tek erkek kedi olsa, yapamayabilir ama sokakta kızgınlık döneminde olan bir dişinin hamile kalmaması zor.

Kediyi de sokağa salmayın. En kötü ihtimalle, bakabilecek birine verin.

Hocam, şimdi bu miyav lamanın uzunluğunu ve çıkardığı ses dalgasını yazarsanız hamile olup olmadığını söyleyebiliriz. :D
Şaka maka bir yana kediyi küçüklüğünden beri evde beslemiş isen dış dünyada çok zorlanacaktır ve hamileyse yavrularına bakamayabilir hamile ise sahiplendirebilirisin.

10 dakikadır gülüyorum 😂 senin kedi çatur çutur işi pişirmiş 10 tane yavrun hayırlı olsun. 😄

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı