Kedim kayboldu

Hocam kaçma olayı şöyle benim de kedim var dışarı vs kaçmıyor ama bir ara ev dışında yerleri gezmek istiyordu kapıyı açtığımız an çıkıyordu bende mecbur peşinden koşup getiriyordum. Çantasına koyup dışarı çıkardım diğer kedilerle tanıştırdım çok korktu bir daha da böyle bir şey yapmadı. Eğer ona o an dikkat etmiyorsanız koştuğu anda yakalama ihtimaliniz yok. Kaçmak istedi mi boş an bekliyor.
Benim evimde file bile var balkonda kaçmaması için, kedilerin çok büyük aklı olmaz hocam köpek değil bunlar. Her türlü garantiye alın.

Benim evimde file bile var balkonda kaçmaması için, kedilerin çok büyük aklı olmaz hocam köpek değil bunlar. Her türlü garantiye alın.

Balkon olayı gerçekten tehlikeli dün bir bağırdı ondan sonra daha ses yok. Evi dolanıyorum yok balkona baktım acaba aşağı mı düştü diye sonra lavobadan çıktı... Saklanbaç oynuyor Allahın cezası

Dosya Ekleri

• IMG-20230421-WA0000.jpg
    IMG-20230421-WA0000.jpg
    115,8 KB · Görüntüleme: 26
Balkon olayı gerçekten tehlikeli dün bir bağırdı ondan sonra daha ses yok. Evi dolanıyorum yok balkona baktım acaba aşağı mı düştü diye sonra lavobadan çıktı... Saklanbaç oynuyor Allahın cezası
Valla hocam biz hiç kapıdan dışarı çıkarmıyoruz, evin içinde dolaşıyor oyun oynuyor yatıyor falan, 16 saat uyku zaten. Böyle böyle kedinin öleceği bir şey yok kedi 8. yaşına girdi 10 yaşını da görecek inşallah.

Vallahi hocam biz hiç kapıdan dışarı çıkarmıyoruz, evin içinde dolaşıyor oyun oynuyor yatıyor falan, 16 saat uyku zaten. Böyle böyle kedinin öleceği bir şey yok kedi 8. yaşına girdi 10 yaşını da görecek inşallah.

Maşallah. Benim kedi 1.5 yaşında sokaktan almıştım 1 haftalıkken annesi babası yoktu çamur içindeydi şimdi sadece yatıyor yiyor, ona o zaman dışarıda zorbalık yapanlarda şimdi ortada yok. Nasip kısmet.

2 kedim var, kapıyı aralık bıraksam dişi olan pırrrr diye kaçacak. 4. katın balkonunda file var ama ona rağmen ben yokken çıkartmıyorum balkona. Üstten açılan pencereyi bile evden çıkarken kapatıyorum. Sinek ve kuş görünce oraya saldırıyor deli. O yüzden dikkat edin bundan sonra. Büyük ihtimalle sote bir yere sığınmıştır.

Öncelikle cevaplarınız için çok sağ olun arkadaşlar kedim evden çıktığında bizim binanın kapıcısı kedimiz cins erkek diye onunda kız cins kedisi var ikisini çifleştirmek istemiş tabii bunu bizden gizliyor bize de arkadaşı anlattı kediyi getirdi sağ olsun kapıcı eve alıp kediyi hapsetmiş düşünebiliyormusnuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı