Kedim kayboldu

Daha fazla  
Gece dışarı kaçmış kapıdan normalde sürekli bina dayız katlara iner geri gelirdi ya da hiç gelmezdi. Biz alırdık dün gece annem kapıyı açtığında gitmiş birdaha da sabaha kadar gelmedi her yere baktık yok. Sizce geri gelir mi? Ne yapmamız lazım :(

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçmiş olsun. Kısırlaştırma operasyonu yapılmış mıydı? Dişi mi erkek mi? Çok üzüldüm gerçekten. :(

Gece dışarı kaçmış kapıdan normalde sürekli bina dayız katlara iner geri gelirdi ya da hiç gelmezdi. Biz alırdık dün gece annem kapıyı açtığında gitmiş birdaha da sabaha kadar gelmedi her yere baktık yok. Sizce geri gelir mi? Ne yapmamız lazım :(
Kediyle ilgilenmezseniz normal, kaçacak yer bırakmasan kaçmazdı. Arayacaksın ve gelmesini bekleyeceksin.

Ev kendilerinin sokakta doğru düzgün yaşaması çok zor. Büyük ihtimalle çiftleşme zamanı gelmiştir bizim kedimizde öyle sürekli dışarı çıkmak istiyor kısırlaştırmak istiyorum. Etrafa iyi şekilde baktınız mı mahallenin her yerini arayın başka yapacağınız bir şey yok.

Kediyle ilgilenmezseniz normal, kaçacak yer bırakmasan kaçmazdı. Arayacaksın ve gelmesini bekleyeceksin.

Hocam kaçma olayı şöyle benim de kedim var dışarı vs kaçmıyor ama bir ara ev dışında yerleri gezmek istiyordu kapıyı açtığımız an çıkıyordu bende mecbur peşinden koşup getiriyordum. Çantasına koyup dışarı çıkardım diğer kedilerle tanıştırdım çok korktu bir daha da böyle bir şey yapmadı. Eğer ona o an dikkat etmiyorsanız koştuğu anda yakalama ihtimaliniz yok. Kaçmak istedi mi boş an bekliyor.

Otopark varsa herhangi bir arabanın altındadır. Korktuklarından dolayı sizi tanıyamayabilirler. Alışık olduğu sesleri çıkarıp bakınız. Otopark yok ise, işiniz zor evin etrafında altına girebilecek her yere eğilmelisiniz. Fazla uzaklaşmış olamaz.

Geri
Yukarı