Kedim parazit kusuyor

Keşke numaralandırarak cevap verseydim cevaplar sorular çok karıştı hiç bir şey anlamadım. 😅
  • Hastalığı geçene kadar da değil, bu yaş mamayı alabilirseniz eğer, 2 gün boyunca sabah yarım akşam yarım verin. Bu süreçte vermeyin sadece. ( 2 adet yaş mama için )
  • Bundan sonraki(yaş mamadan sonra) süreçte de azar azar verin. Petshoplarda gramaj hesabı plastik kaplar veriliyor hediye olarak. Onlardan alın, oradaki kişilerden de bilgi alın.
  • Yoğurdu da direkt kaşıkla önüne koymayın. Öyle yemeyebilir. Benimki o şekilde yemiyor, illa dibinde kalıcak ve dibini yalayacak. Yoğurdu çok koymayın. Dediğim gibi bir kasenin dibini yalayacak kadar olsun yeterli. Mideleri küçücük zaten.
İnsallah anlaşılmıştır. Biraz karışıklık olmuş.

• Hastalığı geçene kadar da değil, bu yaş mamayı alabilirseniz eğer, 2 gün boyunca sabah yarım akşam yarım verin. Bu süreçte vermeyin sadece. ( 2 adet yaş mama için )
  • Bundan sonraki(yaş mamadan sonra) süreçte de azar azar verin. Petshoplarda gramaj hesabı plastik kaplar veriliyor hediye olarak. Onlardan alın, oradaki kişilerden de bilgi alın.
  • Yoğurdu da direkt kaşıkla önüne koymayın. Öyle yemeyebilir. Benimki o şekilde yemiyor, illa dibinde kalıcak ve dibini yalayacak. Yoğurdu çok koymayın. Dediğim gibi bir kasenin dibini yalayacak kadar olsun yeterli. Mideleri küçücük zaten.
24-30 Saattir uyumadığım için anlamada zorluk çekiyorum tekrar tekrar okuyacağım artık en yakın petshop'ta çok uzakta artık bakıcam bir şekilde çaresine. Teşekkür ederim yardımın için. :)
(Bu arada harbiden feci karışıklık oldu.😄)
Veterinerleri devleti falan aradık veterinerler bizden para koparmaya çalışırken devlet veterinerinin para gibi bir derdi olmadığı için dediği şey " aşısını yaptırsanız bile kediniz yaşamayabilir aynı zamanda hastalığı size de bulaşabilir. " bu yüzden gelip kediyi almalarını istedik onlar da aldılar boğazıma bir şey düğümlendi valla boş boş oturuyorum. Daha hayvan sahiplenmeyeceğim. 😞
Kediyi aldılar yazıyı yazdım üste kaydı okursun yardımın için teşekkürler tekrardan, konu kapatılabilir. 😞

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı