Kedim sürekli kusuyor

Bu arada biraz geç oldu ama kedim Minnoş 25.10.2020 tarihinde vefat etti. Ameliyat edildikten 3 gün sonra halsizleşti yogun bakıma kaldırdık ama kurtaramadık. Sadece size şunu söylemek istiyorum eğer ameliyat gibi önemli bir şey yaptıracaksanız kesinlikle İstanbul fakültesine götürmeyin. Bana iyi dediler gittim ne ilgilenen vardı ne de doğru düzgün bir bilgi veren. Kaldı ki bir çok insan ücretten burayı tercih ediyoruz diyor ama özelde verdiğimden %10 anca daha ucuzdur. Size tavsiyem eğer çok zorunda kalmadıysanız kesinlikle iyi bir özelde yaptırın bu tür şeyleri.

Hastalığı mide kanseri çıktı. Tomografide mide de 4cm dediler ama ameliyattan sonra nedense bir bağırsak ve karaciğere sıçramış dediler. Tomografide nasıl gözükmedi onu da anlamadım. Kaç hafta oldu hala aklımda bazen kendimi suçluyorum bazen en iyisi buydu diyorum belki en az acı böyle çekti filan diyorum çünkü internette okudum kanserden nefes bile zar zor alan kediler varmış. 2020 yılı en kötü yıllarım arasında ilk sıraya girdi.

Bu yazinizi megacolon olan kedime bir care ararken internetten rastgeldim. Sadece acinizi anladigimi yazmak istedim. İnşallah cok aci cekmemistir boylece, teselliden baska yapacak bir seyimiz yok. Türkiye'de yaşıyoruz, her şeyi iki UC kez arastormak ve isin ehli diye insanlara en kiymetli varliklarimizi gozu kapali emanet etmememiz gerekiyor.

Bu arada biraz geç oldu ama kedim Minnoş 25.10.2020 tarihinde vefat etti. Ameliyat edildikten 3 gün sonra halsizleşti yogun bakıma kaldırdık ama kurtaramadık. Sadece size şunu söylemek istiyorum eğer ameliyat gibi önemli bir şey yaptıracaksanız kesinlikle İstanbul fakültesine götürmeyin. Bana iyi dediler gittim ne ilgilenen vardı ne de doğru düzgün bir bilgi veren. Kaldı ki birçok insan ücretten burayı tercih ediyoruz diyor ama özelde verdiğimden %10 anca daha ucuzdur. Size tavsiyem eğer çok zorunda kalmadıysanız kesinlikle iyi bir özelde yaptırın bu tür şeyleri.

Hastalığı mide kanseri çıktı. Tomografide mide de 4cm dediler ama ameliyattan sonra nedense bir bağırsak ve karaciğere sıçramış dediler. Tomografide nasıl gözükmedi onu da anlamadım. Kaç hafta oldu hala aklımda bazen kendimi suçluyorum bazen en iyisi buydu diyorum belki en az acı böyle çekti falan diyorum çünkü internette okudum kanserden nefes bile zar zor alan kediler varmış. 2020 yılı en kötü yıllarım arasında ilk sıraya girdi.

Hocam geçmiş olsun. Kediler genelde bozuk bir şey yediğinde kusuyorlar diye biliyorum yanlışım varsa düzeltin. Yedirdiğiniz mamanın son kullanma tarihini kontrol eder misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı