Kedim poşet yiyor

Poşet seçimi var mı?

Bende hem kedi hem de köpek besliyorum. Kediler gerçekten çok estetik inanılmaz zeki canlılar. Aşık olmayalım da ne yapalım?
Hocam kedi bu tabiki poşet seçimi yok😅 iltifatınız için teşekkür ederim

Poşet seçimi var mı?

Bende hem kedi hem de köpek besliyorum. Kediler gerçekten çok estetik inanılmaz zeki canlılar. Aşık olmayalım da ne yapalım?
Hocam bu arada bende bir süs köpeği almayı düşünüyorum seninkiler iyi anlaşıyor mu benim kedim köpeğe alışır mı

Hocam kedi bu tabiki poşet seçimi yok.
Bazı markaların kokusu farklı oluyor o yüzden sordum. Mesela benimki ahır gibi kokan şeylere deliriyordu ve aynen dediğiniz gibi yemeye çalışıyordu. Poşetleri bıraktığınız yerde koku falan var mı?
Hocam bu arada bende bir süs köpeği almayı düşünüyorum seninkiler iyi anlaşıyor mu benim kedim köpeğe alışır mı?
Hocam değişir. Benim kedi kayboldu ama eskiden babamın Cane Corso'su ile iyi anlaşırdı. Başta çekemiyorlar ama sonradan alışıyorlar. Başka örnek vereyim bahçeme gelen bir kedi vardı benim Collie onu kovdu. Kesin bir şey söylenemez ama uğraşılırsa her türlü alışır diye düşünüyorum.

Bazı markaların kokusu farklı oluyor o yüzden sordum. Mesela benimki ahır gibi kokan şeylere deliriyordu ve aynen dediğiniz gibi yemeye çalışıyordu. Poşetleri bıraktığınız yerde koku falan var mı?

Hocam değişir. Benim kedi kayboldu ama eskiden babamın cane Corso'su ile iyi anlaşırdı. Başta çekemiyorlar ama sonradan alışıyorlar. Başka örnek vereyim bahçeme gelen bir kedi vardı benim collie onu kovdu. Kesin bir şey söylenemez ama uğraşılırsa her türlü alışır diye düşünüyorum.

Koku yok ama köpek sahiplenmeden önce veteriner arkadaşa soracağım uygun olur mu kedi için diye.

Geri
Yukarı