Kedimi köpek ısırdı

Aynısını bende yaşadım fakat köpek sahibi de bendim. Kedimin arka ayağındaki deri hatta et parçası bile diyebiliriz sıyrılmıştı. Diğer tarafları da büyük ihtimalle kırıktı. Gözleri korkudan yemyeşil olmuş garibimin maalesef kurtulamadı seninkisi yine hayatta.

Sen şeyini kaşıyarak rahatça yürüyebilmek ve doğaya sırf zarardan başka bir şeyi olmayan kişi için bütün sokaktaki köpekleri topla ve öldür öyle mi oldu paşam başka ne istersiniz? Bunun çözümü olacaksa öldürmeden olacak öyle toplayıp uyutulsun demek ile olmuyor senin ne üstünlüğün var onlardan?

Ben topluma huzursuzluk verdiğimi sanmıyorum. Sabahtan akşama kadar havlayıp insanı uyutmuyorlar. Sokakları bölgeleri ediniyorlar ve başka canlıları buraya yaklaştırmıyorlar.

Hayır onun ikizi.

Aynısını bende yaşadım fakat köpek sahibi de bendim. Kedimin arka ayağındaki deri hatta et parçası bile diyebiliriz sıyrılmıştı. Diğer tarafları da büyük ihtimalle kırıktı. Gözleri korkudan yemyeşil olmuş garibimin maalesef kurtulamadı seninkisi yine hayatta.

Benimkisi de hayatta değil :( iç organları hasar görmüş.

Son düzenleme:
Sokağa çıkmayalım oralar köpeklerin evi!
Sokağa çıkmayalım oralar kedilerin evi!

Ben topluma huzursuzluk verdiğimi sanmıyorum. Sabahtan akşama kadar havlayıp insanı uyutmuyorlar. Sokakları bölgeleri ediniyorlar ve başka canlıları buraya yaklaştırmıyorlar.
Ayni şekilde kedileride koyalım oraya. Düşüncenin 180 derece dönme hızı.

Sen şeyini kaşıyarak rahatça yürüyebilmek ve doğaya sırf zarardan başka bir şeyi olmayan kişi için bütün sokaktaki köpekleri topla ve öldür öyle mi oldu paşam başka ne istersiniz. Bunun çözümü olacaksa öldürmeden olacak öyle toplayıp uyutulsun demek ile olmuyor senin ne üstünlüğün var onlardan ?.
Sokakta köpeğin işi yok kışın çeteler halinde etrafını sararlar sonra sana saldırırlar.Ayni şekilde kedilerinde sokakta işi yok.

Sen şeyini kaşıyarak rahatça yürüyebilmek ve doğaya sırf zarardan başka bir şeyi olmayan kişi için bütün sokaktaki köpekleri topla ve öldür öyle mi oldu paşam başka ne istersiniz? Bunun çözümü olacaksa öldürmeden olacak öyle toplayıp uyutulsun demek ile olmuyor senin ne üstünlüğün var onlardan?

Kendini kopek ile bir mi goruyorsun?

Hayır onun ikizi.

Benimkisi de hayatta değil :( iç organları hasar görmüş.
Gecmis olsun hocam. Basiniz sag olsun.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı