Kedinin aşılarının gecikmesi sorun yaratır mı?

Kuduz aşısı bizi kuduzdan korumak için biliyorsun, kedinin bir insandan kuduz kapması zor.

Hayır, şu cümle ne demek: "Kediler evdeyken ve dışardayken sorun çıkarmazlar." Ben hiç bir şey anlamadım. İçeride ve dışarıda sorun yoksa, nerede var? Ne demek bu.. yandı beynim... offf..
Hocam bizde bir kedi vardı. Kedi dışarda da gezdiği için kuduz aşısı yaptırdık bizi tırmalasa da bir şey olmadı. Kediye kuduz karşıtı aşı yaptırılmalı yani.

Eğer kedin sadece evde duruyorsa sıkıntı olmaz. Evde 10 senedir kedi bakıyoruz ve hiç sıkıntı olmadı. yok kediniz ölür, yok her ay aşı falan bana çok fazla para tuzağı geliyor.

Biz sadece Köpeğimizi arada aşı yaptırıyoruz o'da dışarı çıkıp durduğu için zaten veteriner tanıdığımız var kediler evde durduğu için çok şart olmadığını ( eğer düzenli bakıyorsan ) sadece köpeğe aşılamak yeterli demişti.

Hocam bizde bir kedi vardı. Kedi dışarda da gezdiği için kuduz aşısı yaptırdık bizi tırmalasa da bir şey olmadı. Kediye kuduz karşıtı aşı yaptırılmalı yani.
Bak bu türkçe. Bunu anlarım. Ama öncesi anlamsız kelimeler bütünlüğüydü ve baya baya anlamaya çalışırken nöron kaybettim.

Evet haklısın. Ama dışarıda geziyorsa parazit filan hemen kapar, eve getirir. Sıkıntı.

Yeni konular

Geri
Yukarı