Kedisi ölen biri nasıl teselli edilebilir?

Bu yüzden hayvan beslemiyorum. Kaplumbağa almıştık 2 tane birisi çok hastaydı hiç yem yemiyordu diğeri de canavar gibiydi sağlıklıydı. Hasta olan çok hareketsizdi ama gitmiş balkondan aşağıya atlamış. Uğraş dur. Balık ve kuş dahil hiçbir hayvan beslemedim ondan sonra ama bahçeli bir evimiz olursa köpek beslerim. O ayrı 🙂 ölen canlının arkasından fazla konuşmayın, hatırlatmamak en iyisidir.

(Unutmayınız ki) Her nefis ölümü tadıcıdır (dünya hayatı geçicidir) ; sonra Bize döndürüleceksiniz. Ankebût Suresi 57. Ayet

Hayır sende öleceksin bende kedi de. Saçma saçma boş şeyler yazma. Dini konular da troll olmaz kardeş.

Öleceksen bir şey yapma sen öleceksin nasıl olsa kasma kendini...
@Phegru hoca konu üzerinden uzun zaman geçti ama hala kediler duruyorumu doğum gününde arkadaşıma vermek isterim.

Dostum onlar çoktan büyüdü kendi yavruları olacak eğer bizim bahçede doğum olursa buradan yazarım sana.

Hayır sen de öleceksin ben de, kedi de. Saçma saçma boş şeyler yazma. Dini konularda troll olmaz kardeş.
Yav güzel kardeşim kedisi ölen biri hassas olur. Sanki insanmış gibi bağlanır ona evcil kedisi varsa öldünmü de yakınını kaybetmiş gibi üzülür. O anki acıyla sure meali tefsir edersen üzüntüden bayılır 😅

Geri
Yukarı