Kediyi Döven Asker!

KaraKartalw

Kilopat
Makaleler
14
Daha fazla  
Resmen kedinin acısını hissettim. Allah belasını versin bu askerin. Küfür yasak diye pek ileride gidemiyorum ama küfür edilemeyecek gibi değil. Böyle varlıkların toplumdan uzaklaştırılması lazım.
Ulan o asker kediyi döverken diğer askerlerde izliyor. Allah onlarında belasını versin. Kedi orada can çekişiyor, dahada tekme atılıyor. Ufacık bir kedi ya. O sözde asker olanlarda nasıl bir insan anlamış değilim. Kapıyı açıyorlar birde.
Cidden yaşı küçük olan arkadaşlar veya midesi kaldırmayacak insanların izlememesini tavsiye ediyorum. İnsanlık dışı ve kan donduran görüntüler. Kesinlikle cezalandırılması lazım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mesleğe çok takılmamak lazım bence, insan her yerde insan sonuçta ama burada askerliğin verdiği bazı durumlar söz konusu. Mesela çevredeki diğer insanların ya umurlarında değil, ya da korktuklarından dolayı bir şey yapamıyorlar. Sonuçta ne olursa olsun canice bir durum. Ciddi şekilde cezalandırılması lazım.

Videoyu izlemedim,izlemeyeceğim de. Bu kişinin ( bir askere yakıştıramıyorum zaten Türk askeri ile uyuşmayan bir olay.) Bir hayvana hemde kendini savunamayacak bir hayvana böyle bir şey yapması. Hatta yanında asker olduğunu da yazmışsınız ama ne desem bilemiyorum isterseniz Tanrı isterseniz evrim diyin bir şekilde düşünmeniz ve karar vermek için bir organınız var ve siz neden onu kullanmak için çaba harcamazsınız! Umarım hak ettiği cezayı en yakın zamanda bulur.

Çok üzüldüm. :(
Yani doğal ortamlarını ellerinden aldığımız yetmedi hayvanların birde onlara işkence yapıyoruz insanoğlu olarak acınılacak durumdayız.

24. saniyeden sonra bi bakın kedinin hareketlerine, zıplıyor durmadan feleğini şaşırmış bilinç gitmiş öyle bi yere çarpmış ki hayat kadınının çocuğu.
Kediyi ensesinden tutuyor buraya kadar bir şey yok zaten orada sinir olmuyor, kızdığımız nokta kediyi dövmeye başlıyor ve kedi ne yapacağını şaşırıyor, o vurana kadar kedinin hiç bir sorunu yoktu.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı