Kediyi veteriner yıkar mı?

Aşırı kirli değilse yıkamana gerek yok ama duşakabine kediyle girip kulaklarına su kaçmayacak şekilde dalin gibi bir şampuanla yıkayabilirsin. Yıkamamak daha iyi olur ama çok kirliyse sen bilirsin.

Yıkarlar ama emin olmak için yine de götüreceğiniz veterinere sorun derim.

Hocalarım kedi 5 aylık gibi bir şey de gençlik aşısı vb aşılar için geç kalmış mıyımdır? (şu an pek param yokta eğer alırsam kediyi ilk olarak kum, tuvalet ve mama almayı, aralıkta da diğer ihtiyaçlarını karşılamayı düşünüyorum)

Hocalarım kedi 5 aylık gibi bir şey de gençlik aşısı vb aşılar için geç kalmış mıyımdır? (şu an pek param yokta eğer alırsam kediyi kum, tuvalet ve mama almayı, aralıkta da diğer ihtiyaçlarını karşılamayı düşünüyorum)

Bunu bir veterine sormanız daha doğru olacaktır fakat bildiğim kadarıyla 6 aylık olduktan sonra aşılar yapılıyor.
İnternette baktım ve şöyle bir takvim buldum fakat veterinere danışmanı şiddetle tavsiye ederim.

Son düzenleme:
Hocalarım kedi 5 aylık gibi bir şey de gençlik aşısı vb aşılar için geç kalmış mıyımdır? (şu an pek param yokta eğer alırsam kediyi ilk olarak kum, tuvalet ve mama almayı, aralıkta da diğer ihtiyaçlarını karşılamayı düşünüyorum)
Aşılarını yaptıracak paran yoksa kediyi sahiplenme.

Geri
Yukarı