Keenetic carrier DSL modem kurulumu

dgknn010

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba şu anda Türk Telekom kullanıyorum ve kinetik marka modem aldım bir sürü video izledim ancak kurulum esnasında Türk Telekom'dan aldığım kullanıcı adını sonunda @ttnet şifreyi de doğru yazmama rağmen hiçbir şekilde kurulum yapılamıyor aynı durumla karşılaşan var mı? Nasıl çözebilirim?
Ayrıyeten uygulamadan ve bilgisayardan kurulumu denedim uygulamadan kurarken üstte bir anda dolan çubuk başa sarıp DSL kablonuzu kontrol edin diye ibare çıkıyor ancak DSL kablomda sinyali var bundan eminim.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240130_202025_Keenetic.jpg
    Screenshot_20240130_202025_Keenetic.jpg
    47,5 KB · Görüntüleme: 31
Son düzenleyen: Moderatör:
Kullanıcı adı ve şifresini yanlış giriyorsundur. Müşteri hizmetlerini arayıp kurulumu adım adım müşteri temsilcisiyle yap. Nerede hata yaptığını anlarsın. Bir harfin ı ya da i olması gibi basit bir hata olabilir. Sen dediğimi yap ara.

Kullanıcı adı ve şifresini yanlış giriyorsundur. Müşteri hizmetlerini arayıp kurulumu adım adım müşteri temsilcisiyle yap. Nerede hata yaptığını anlarsın. Bir harfin ı ya da i olması gibi basit bir hata olabilir. Sen dediğimi yap ara.
hocam kağıda yazdım telefona sms geldi yanlış girmemek için her seferinde 2 kere kontrol ettim yanlış girmelik bi konu olduğunu sanmıyorum

DSL sinyali geliyor mu hocam emin misin?

ayarlarım böyle olması gerekiyor değil mi?

Sen dediğimi yap.
hocam aradım türktelekomu dsl ışığı yeni modemimde yanıp sönüyor belli bir düzende müşteri hizmetlerindeki kadın sabit yanması gerek dedi (bu arada keenetic modem kurulum sihirbazı ekranında) dsl ışığı sabit mi yanması gerekiyor? yoksa benim modemde mi arıza var? (amazondan aldım)

Dosya Ekleri

• 20240130_211651.jpg
    20240130_211651.jpg
    328,5 KB · Görüntüleme: 12
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı