Keenetic Extra DSL vs TP-Link VR2100

Çok ekstrem bir şey olmadıkça bir modeme o kadar para vermeyi saçma buluyorum. Ayrıca Keenetic TP-Linkten daha performanslı.

Her konuda. Stabilite, çekim mesafesi, hız. TP-Link modemi kullananlar 100 200 liralık modemlerle çok bir farkının olmadığını söylüyor.

Hocam kaynağınız nedir :D? 2 haftadır modem araştırıyorum hiçbir yerde bu modemlerin karşılaştırması yok. Ayrıca hız konusunda Keenetic'in daha üstün olmasının imkanı yok çünkü TP-Link modelin gigabit portları, VDSL2 35b özelliği, 4x4 mu mimo özelliği, ve 5GHz de 1700MBPS desteği var. Lütfen iki aleti de elden geçirmemiş ya da düzgün bir kaynaktan bilgi almamışken marka fanboyluğu yapmayın :D

Hocam kaynağınız nedir :D? 2 haftadır modem araştırıyorum hiçbir yerde bu modemlerin karşılaştırması yok. Ayrıca hız konusunda Keenetic'in daha üstün olmasının imkanı yok çünkü TP-Link modelin gigabit portları, VDSL2 35b özelliği, 4x4 mu mimo özelliği, ve 5GHz de 1700MBPS desteği var. Lütfen iki aleti de elden geçirmemiş ya da düzgün bir kaynaktan bilgi almamışken marka fanboyluğu yapmayın :D
Forumdaki konuları okudum. Eğer araştırmışsanız benden iyi biliyorsunuzdur. Marka fanboyluğu yapmıyorum hocam.

Geri
Yukarı