Keenetic Extra ile Superonline kullanımı

465789

Kilopat
Makaleler
5
Selam, bugün forumdaki rehber araciyla WAN şifremi öğrendim. Ben bu cihazı kullanabilir miyim? Mac klonlama olması gerek mi? Öneriniz varsa beklerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,
Keenetic destek birimine attığım mailden bildiğim üzere eğer kullandığınız isp kısıtlamıyorsa mac klonlamaya gerek yok. Ama sizin yerinizde olsam keenetic youtube kanalında giga ve ultra için çekilmiş videoları izleyip yapardım ve mac klonlama yaparsanız ileride baş ağrısı çekmezsiniz.

Dostum ne yaptın keenetic modeme geçiş işini? Ben de HGS 255s'ten kurtulup keenetic almayı düşünüyorum. Ama aklıma TV+ takılıyor. Hadi MAC clone yaptık internete bağlandık diyelim, TV+ nasıl olacak? Sende TV+ var mı?

Aslında eski tip TV+ kutusu olanlar farklı modem kullanarak çalıştırabiliyorlar ama Q11 olanlar malesef çalışmıyormuş. Donanımhaber'de yazılanları da okudum, orada da böyle bir durumdan bahsetmişler.
Peki şimdi ben taahhüt süresi bitmeden aboneliği iptal ettirirsem şimdiye kadar kullandığım kısım taahhütsüz fatura üzerinden hesaplanıp üstüne kalan miktarı mı fazladan ödemem gerekiyor?

Bende tek internet var. Zaten yakın zamanda sözlesmeyi fesh edip TurkNet VDSL'e geçip extra DSL alacağım.

Hocam aldınız mı extrayı? Neden Hero yerine extra tercih ettiğinizi merak ettim. Ethernet çıkışlarının hızı bakımından Hero daha ileriye dönük olurdu.

Yeni konular

Geri
Yukarı