Keenetic Extra vs Keenetic Hopper

Hocam statik IP olması şart mı? Android için hangi programı kuruyorsun? Bu aşağıdaki linkteki gibi mi yapıyoruz?

Bu tip işlemler için Statik IP olması şart hocam. Statik IP aldıktan sonra KeenDNS alan adı alacaksınız ve bunu Bulut Erişim'den Doğrudan Erişim moduna alacaksınız. Böylece araya Keenetic sunucuları girmeyecek ve Statik IP adresini kullanan bir alan adınız olacak.

Bu yöntemle hem dediğim şeyleri ve daha fazlasını yapabileceksiniz hem de Keenetic sunucuları araya girmeyeceğinden işte uzaktan modem arayüzüne erişim vs. daha hızlı olacak.

Yetmez hocam. Dediğim gibi statik IP hizmeti şart.

Telekom statik IP 99TL yapmış gerek yok o zaman :)

Bu yöntemle hem dediğim şeyleri ve daha fazlasını yapabileceksiniz hem de Keenetic sunucuları araya girmeyeceğinden işte uzaktan modem arayüzüne erişim vs. daha hızlı olacak.

Yetmez hocam. Dediğim gibi statik IP hizmeti şart.

Hocam statik IP olmadan yaptım fakat hız düşük çıkıyor, 50Mbit kullanıyorum 6-7Mbit arası hız çıkıyor :)

Son düzenleme:
Telekom statik IP 99TL yapmış gerek yok o zaman
Genelde sağlayıcıdan sağlayıcıya değişiyor. TürkNet'de mesela 44.90 TL. Aktifte kullandığım için dediğim özellikleri bir de oyun sunucum mevcut evde. İşime yarıyor bayağı.

Hocam statik IP olmadan yaptım fakat hız düşük çıkıyor, 50Mbit kullanıyorum 6-7Mbit arası hız çıkıyor :)
Neyi yaptınız anlamadım.

Genelde sağlayıcıdan sağlayıcıya değişiyor. TürkNet'de mesela 44.90 TL. Aktifte kullandığım için dediğim özellikleri bir de oyun sunucum mevcut evde. İşime yarıyor bayağı.

Neyi yaptınız anlamadım.

Statik IP olmadan kullanamazsın demiştiniz, şu an evdeki interneti VPN gibi kullanıyorum.

Geri
Yukarı