Çözüldü Keenetic Omni DSL yazılım düşürme

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

EkmekArasiHDD

Megapat
Makaleler
3
Yer
Ordu/Perşembe
Merhabalar. Keenetic Omni DSL kullanıyorum. 3.6.12 yazılımı epey iyi çalışıyordu. 3.7.1 ve sonraki sürümlerde upload hızıyla alakalı sorunlar baş gösterdi. Bu yüzden 3.6.12 sürümüne düşürmek istiyorum. Elinde yazılım dosyası olan var mı? Ya da indirebileceğim arşiv tarzı bir site var mı? Modemi ön izleme sürümüne aldığım halde upload sorunum devam ediyor. Yardım edebilecek biri var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ha bu arada tavsiyem modemi arkasındaki delikten kürdan sokarak sıfırlama işlemi yapıp, modemi varsayılan ayarlarıyla kurulum yapman olacaktır. Çünkü senden öyle yapmanı isteyecekler. Zaman kaybın olmasın diye söylüyorum. Wifi ayarlarını falan yap ama DSL kısmına dokunma varsayılan halde kalsın öyle incelesinler.

Ha bu arada tavsiyem modemi arkasındaki delikten kürdan sokarak sıfırlama işlemi yapıp, modemi varsayılan ayarlarıyla kurulum yapman olacaktır. Çünkü senden öyle yapmanı isteyecekler. Zaman kaybın olmasın diye söylüyorum. Wifi ayarlarını falan yap ama DSL kısmına dokunma varsayılan halde kalsın öyle incelesinler.
Zaten öyle denedim ama yine işe yaramıyor.

Hayir ise yaramasi icin degil. Adamdan senden muhtemelen varsayilan halde kurulum yapmani isteyecek. O yuzden yap hazir bulunsun dedim.
Anladım.
Teşekkürler. 😊
1645130417712.png

Fazla yardımcı olmadılar.
Firmware dosyası için de aynı şeyi söylediler.

Son düzenleme:
Anladım.

Teşekkürler. 😊

Eki Görüntüle 1308173
Fazla yardımcı olmadılar.
Firmware dosyası için de aynı şeyi söylediler.
Aslında yardımcı olmak için seninle iletişime geçmek istemişler. Ben sorun yaşadığımda aynı şekilde önce benimle iletişim kurmak istediler. Bağlantı kurduk, konuştuk. Hatta destek ekibinden bir arkadaş uzaktan erişim ile sistemime bağlanıp uzun uzun uğraşmıştı.

Aslında yardımcı olmak için seninle iletişime geçmek istemişler. Ben sorun yaşadığımda aynı şekilde önce benimle iletişim kurmak istediler. Bağlantı kurduk, konuştuk. Hatta destek ekibinden bir arkadaş uzaktan erişim ile sistemime bağlanıp uzun uzun uğraşmıştı.
Denemekten zarar gelmez.

Son düzenleme:
Hocam yazılımı atma şansınız var mı rica etsem link silinmiş ya da elinde bu 3.6.12 yazılım olan arkadaşlar? SNR aşırı düşüyor teşekkürler.

Sizde var mı hocam bu yazılım? Banada lazım SNR bayağı düştü biri yardımcı olamaz mı :(Link patlak malesef.
Bilgisayarımda 3.6.12 firmware dosyası mevcut. Ancak şu an bilgisayarım yanımda yok. Döndüğümde atsam olur mu? Konuyu takibe alın.

Hocam yazılımı atma şansınız var mı rica etsem link silinmiş ya da elinde bu 3.6.12 yazılım olan arkadaşlar? SNR aşırı düşüyor teşekkürler.

Sizde var mı hocam bu yazılım? Banada lazım SNR bayağı düştü biri yardımcı olamaz mı :(Link patlak malesef.

türk telekom sistemlerine bir şeyler yaptı sanırım bu hafta ben de aynı sorunu yaşadım.

Geri
Yukarı