Kekolarla yaşadığım tatlı olay

SüperX

Picopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Gece saat 11 gibi bizim arkadaş beni çağırdı basketbol için bende saat geç oldu dedim ısrarla çağırdı bende gittim gitmez olaydım. Yolun sonunda 2 keko 2 tanede keko kız vardı ben bunları görünce yolumu değiştirmeye karar verdim. Tam değiştircek iken kız yakaladı nereye kaçıyon ufaklık dedi bende kekoların gelmesini beklemeden kızın yüzüne sağlam bir yumruk yapıştırdım. Kız yere düştü bende Allah ne verdiyse koşmaya başladım tabii bunlarda peşimden ama benim hızıma yetişemeyip bıraktılar. Sonra ben de belli bir süre ne olur ne olmaz saklandım 10 dk civarı bekledim sonrada gizlice eve gittim. Annem de oğlum gece yarısı dışarı çıkma diye uyardı haklıydı :)

Son düzenleyen: Moderatör:
İnanayım mı?
Nedense bana da pek gerçekçi gelmedi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hiçbir şey olmuyor ben kavgada bıçaklandım hissetmedim. Kavgaya devam ettim sonra baktım çocuk 2 3 kere daha soktu o zaman ayıktım yine de kavgaya devam ettim. Zaten 30 40 sn sonra bacağında hissizlik oluşuyor otomatik yere düşüyorsun istemsizce yani bıçaklaninca pek bir şey olmuyor ama iyileşme süreci biraz sancılı.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı