Kemal Kılıçdaroğlu dün Amerika'ya gitti

Türkiye'de iktidara aday olanların yolu oradan geçiyor ne yazık ki. Şimdiye kadar da hep öyle oldu. ABD iktidar değişimini hissediyor demek ki.
Şimdi öncesinde pazarlıklar yapıyordur. Çeşitli lobiler önünde sınav veriyordur. Kılıçdaroğlu ile anlaşırlarsa sonradan yandaş görünen medyadaki değişimi seyredin.
Kurtlar Vadisi dilinden söyleyecek olursam Kılıçdaroğlu'da mı artık Tapınakçı olacak? :D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dedi çakma milliyetçi çakma Atatürkçü.

Biz Cumhuriyet çocuğuyuz, Atatürk'ün askeriyiz. Zoruna mı gitti çakma tayyibullahçı? Mesajlarından da gördüğüm kadar, Araplardan, sığınmacı ve kaçaklardan nefret ediyorsun. Ama buna rağmen malum şahısa laf söylettirmiyorsun. Kimin çakma milliyetçi olduğu belli oluyor.. Al hadi makarnanı git buradan AK Troll.

Son düzenleme:
Hocam nereye Türkiye ile samimi dostluk kurmamış ülkeler?
Adamlar müttefikimizsiniz diyor biz eyyyyy ameriga diyoruz.
Misal adamların düşmanından gidip S400 alırsak tabii sonra bize F35 vermezler.
Türkün türkten başka dostu vardır Türk dediklerinizin %80'i asıl Türk değil.
Siz onların isteklerini hiçe sayarsanız onlardı sizi hiçe sayar.

Ya yaşın küçük tecrüben yok, ya da interneti sadece Technopat'a girmek için kullanmışsın hiçbir bilgin yok. Bu ülkelere elini verirsin kolun gider. Kolunu verirsin başın gider. Yine söylüyorum Türk'ün Türk'ten başka dostu yoktur. Bugün bütün dünya ülkelerine az da olsa yardım edecek ülkeler var. Ama yarın başımız belaya girerse kaçacak delik bulamayız. Tarihe dönüp bakmak lazım neler yapmışlar diye. Sadece Cumhuriyet tarihi de değil tüm Türk tarihini incelemek lazım.

Onların isteklerini hiçe saymaktan bahsetmişsin. Senin milli güvenliğinin önüne mi koyuyorsun onların isteklerini. Bir bak bakalım neler istemişler bizden. Tartıya koy bakalım hangi taraf ağır basıyor. Önemli olan devleti bugün değil her gün ayakta tutmaktır.

Son olarak bana Türk devletleri hariç siyasal olarak Türkiye ile samimi şekilde uzun yıllar boyu dost olmuş ülke gösterir misin?

Geri
Yukarı