Kemal Kılıçdaroğlu'nun kardeşi Celal Kılıçdaroğlu vefat etti

Yahu bizim insanımız niye böyle? Ölen kişiyi siyasi görüşü ile ayırıp yine de Allah rahmet eylesin diyor.
Ortada bir vefat ve yetim kalan bir kız bir erkek çocuk var. Siyasi görüş fark etmeksizin ölenlere Allah'tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı dilerim.

Yahu bizim insanımız niye böyle? Ölen kişiyi siyasi görüşü ile ayırıp yine de Allah rahmet eylesin diyor.
Ortada bir vefat ve yetim kalan bir kız bir erkek çocuk var. Siyasi görüş fark etmeksizin ölenlere Allah'tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı dilerim.
Bir kisi icin Allahtan rahmet dilemek zorunda degil kimse. Biz burada sag sol etnik koken ayrimi yapmiyoruz. Cok daha derin bi konu var yazmak istemiyorum. Yakinlarina bas sagligi dilenebilir tabii.

1668810881544-sonf.jpg

Oha böyle birinin olduğunu yeni öğrendim. Bunlar ikiz mi? Kopya gibiler.

Senin üstün düşünme kabiliyetin seni seninle aynı düşünmeyenlere bu kadar kin besleyecek kadar holigan yaptıysa o düşünme kabilyeti üstün değildir emin ol.
Sag sol ayrimi degil dedim. Senin okdugunu anlama sorunun var. Daha derin bi konu. Burada yazamam. Rahmet dilemedigi icin kimseyi yargilayamazsin. Sen inanmayan insanlara da yahu bunlar neden inanmiyor diyorsundur (yuzlerine).

Geri
Yukarı