Kemal Sunal ve Filmleri Abartılıyor mu?

Kemal Sunal Filmlerini Ne Kadar Eğlenceli Buluyorsunuz ?

• Çok eğlenceli.

Oy: 50 50,5%
  • Eğlenceli.

Oy: 29 29,3%
  • Bazen eğlenceli sahneler olabiliyor.

Oy: 9 9,1%
  • Eğlenceli değil.

Oy: 5 5,1%
  • Sıkıcı.

Oy: 6 6,1%

• Oy verenlerin toplamı
    99
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Ytweny

Hectopat
Kemal Sunal birçok kişi tarafından Türk sinemasının en önemli aktörü kabul edilir. Ben Kemal Sunal’ı ve filmlerini bazı sahneleri hariç fazla komik bulmuyorum.

Türk yapımı filmlerinin %95’ini sevmeyen biriyim. Yeşilçam filmlerinin birçoğunu izlemeye dahi katlanamıyorum.

Görüşlerinizi merak ettiğim için bu konuyu açtım zira Kemal Sunal’a komik değil demek, birçok kişi tarafından vatan haini ilan edilmeye kadar gidiyor 😀

Son düzenleyen: Moderatör:
Şahsen abartılmıyor. 5-10 sene öncesinin Cem Yılmaz'ı bile komik değil bu döneme göre. Dönemine göre değerlendirmek lazım. Kemal Sunal izlemek için sinemada saatlerce kuyruk bekleyen insanlar varmış, boşuna değildir sanırım :)

Yani ben şahsen pek güldüğümü vs. hatırlamıyorum. Ama seviliyor sayılıyor ve büyük bir oyuncu saygım sonsuz kendisine.

Arkadaşın dediği gibi dönemine göre değerlendirmek lazım bu olayı. Birde siz bu türü sevmiyorsunuz diye o türdeki aktörleri yargılamak mantıklı olmaz.

Kemal Sunal döneminin en önemli 3 4 aktöründen biriydi. Konu dışı gibi gelicek ama örnek veriyim M.K ATATÜRK'ü de sevmeyenler var, demek istediğim sana hitap etmiyor olabilir, ama bir ödül törenin de tek kelime etmeden bile salonu güldürebilen bir insan.

Kemal Sunal döneminin en önemli 3 4 aktöründen biriydi. Konu dışı gibi gelicek ama örnek veriyim M.K ATATÜRK'ü de sevmeyenler var, demek istediğim sana hitap etmiyor olabilir, ama bir ödül törenin de tek kelime etmeden bile salonu güldürebilen bir insan.

Bana hitap etmemesi komik olmadığı anlamına gelmeyeceği gibi tek kelime etmeden bütün salonu güldürmesi de komik olduğu anlamına gelmez. Bundan dolayı kesin yargılardan kaçınarak sorumu sordum. Zevkler ve renkler tartışılmaz.

Verdiğin örnek alakasız olmuş. Biz burada Kemal Sunal’ı bir birey olarak ele almıyoruz, espri anlayışını ve ne derece eğlenceli olduğunu tartışıyoruz. Ankette buna yönelik olarak Kemal Sunal’ı nasıl buluyorsunuz değil filmlerini nasıl buluyorsunuz olarak sorulmuş.

Bana hitap etmemesi komik olmadığı anlamına gelmeyeceği gibi tek kelime etmeden bütün salonu güldürmesi de komik olduğu anlamına gelmez. Bundan dolayı kesin yargılardan kaçınarak sorumu sordum. Zevkler ve renkler tartışılmaz.

Verdiğin örnek alakasız olmuş. Biz burada Kemal Sunal’ı bir birey olarak ele almıyoruz, espri anlayışını ve ne derece eğlenceli olduğunu tartışıyoruz. Ankette buna yönelik olarak Kemal Sunal’ı nasıl buluyorsunuz değil filmlerini nasıl buluyorsunuz olarak sorulmuş.
Dostum konu dışı dedim farkındaysan doğru ve anlayarak okursan sevinirim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı