Kemer sıkmaya hazır mısınız?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam ben belirtiğim gibi "bilmem şunlar emperyalist bilmem bunlar emperyalist ben karşıyım emperyalizme yaşasın 1453" tarzı şeyler paylaşılıyor bunları söyliyen kişilere benim cevabım.
Hocam takmamak lazım. Zaten onu paylaşan insan okumadan, 1453' e bakarak paylaşıyor. (y)

Bana cevap yazmana gerek yok. Ben sana laf yetiştirmeyi çok mu istiyorum sanıyorsun? Ama insanları yanlış şeyleri görmesini tasvip etmiyorum. CNN yabancı uyruklu bir televizyon kanalı olup ülkemizi propaganda yapıyor kimi zaman. Bu yüzden sağlıklı bir kanal değil. Nedeni budur. ATV, SHOW, BEYAZ beni ilgilendirmez. Benim fenomen olarak takip ettiğim bir televizyon kanalı yok. Televizyonu çok az izlerim ve genelde bilgilendirici içerik veya belgesel izlerim(Haber de dahil). Ama gidip de CNN izleyecek değilim. Proje İmam hatiplerin başarısı zaten belli. Birşey yapmalarına gerek yok. Zil dahi çalmayan bir okulda ders saatinde dışarıda ''1'' öğrenci göremezsin. Çünkü öyle yerinde oturunca birşeyler göremezsin. Gidip bakabilirsin ne kadar başarılı okullar olduklarına. Sen görmüyorsun ama eğitim camiası görüyor. Şimdi insanları yanlış fikirlerinde meşgul etmeyi bırak ve daha fazla gereksiz yorum yapmana gerek yok. Ben seni düzeltmek de istemiyorum. Bıktım çünkü.
Şu eğitimci camia kim söylede bilelim yeter ya tamamen sallama üzerine konuşuyorsun. Eğitim camiasıymış yandaş adamların söylediklerine mi inanalım onlar iyi diyorsa iyi mi oluyor kaldı ki iyi olması bizim için avantajken neyi ispatlamaya çalışıyorsun. Benim demek istediğim bu ülkeye en fazla katkıyı Fen lisesi vermiştir ve en başarılı lisedir. Sonrasında Anadolu lisesi gelir.

Şu eğitimci camia kim söylede bilelim yeter ya tamamen sallama üzerine konuşuyorsun. Eğitim camiasıymış yandaş adamların söylediklerine mi inanalım onlar iyi diyorsa iyi mi oluyor kaldı ki iyi olması bizim için avantajken neyi ispatlamaya çalışıyorsun. Benim demek istediğim bu ülkeye en fazla katkıyı Fen lisesi vermiştir ve en başarılı lisedir. Sonrasında Anadolu lisesi gelir.
Nedir bu ''İmam Hatip'' öfkesi? Yoksa bu öfke başka bir şeye duyulan öfke mi?

Boşuna dememişler ''Eşeğe altın semer vursan da, eşek yine eşektir'' diye. Kör'e ne gösterirsen göster, gördüğü şey hep aynıdır. Daha yandaş adamlar felan diyor ya. Bırak onu bunu. Daha diyor ki şu eğitimci camia kim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Boşuna dememişler ''Eşeğe altın semer vursan da, eşek yine eşektir'' diye. Kör'e ne gösterirsen göster, gördüğü şey hep aynıdır. Daha yandaş adamlar felan diyor ya. Bırak onu bunu. Daha diyor ki şu eğitimci camia kim? Ulan hergele az önce bana troll'sün diyordun. Çocuk musun sen? Ne laftan anlamaz arsız birşey çıktın. Yeter be.
Adam doğruları yazınca nasılda seviyenizi bozuyorsunuz. Gerçek kişiliğinizi gösteriyorsunuz :).

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı