Kendi numarama benzeyen bir numara beni aradı

Strangee

Centipat
Daha fazla  
Bu akşam +90 442 ile başlayan bir numara beni aradı. Fakat işin tuhaf yanı ise son 7 rakamı benim telefon numaramı aynısı. Açtım ses yoktu. Bu durumu yaşayan veya bilen var mı?

Aynısı bana olmuştu, numaramın sonu 65 le bitiyor, arayan numara 66ydı. Geri kalan her şeyi aynıydı. İlginç nedenini öğrenemedim sonra aradığımda da ulaşamadım.

Meraklının teki benim numarama benzer kaç kişi vardır diye milleti arıyordur, aralarında da bir tanesine sen denk düşmüşsündür, engelle gitsin.

Aynısı bana olmuştu, numaramın sonu 65 le bitiyor, arayan numara 66ydı. Geri kalan her şeyi aynıydı. İlginç nedenini öğrenemedim sonra aradığımda da ulaşamadım.
Yeni bir dolandırıcılık mı acaba? Eskiden yurtdışı numarası arardı, sende açınca faturalar şişerdi
Meraklının teki benim numarama benzer kaç kişi vardır diye milleti arıyordur, aralarında da bir tanesine sen denk düşmüşsündür, engelle gitsin.
Baktım birkaç kez arıyor direkt Engelledim

Yeni bir dolandırıcılık mı acaba? Eskiden yurt dışı numarası arardı, sende açınca faturalar şişerdi

Baktım birkaç kez arıyor direkt Engelledim

Çok oldu hocam başıma geleli. Dolandırıcılık olacağını düşünmüyorum. Numara benziyor diye niye güveneyim? Arkadaşların dediği gibi bir meraklı acaba numaramın benzerini kullanan var mıdır diye 1 numara yukarı aşağı deneyerek bulmuştur.

Yeni konular

Geri
Yukarı