Kendi oyunum "Rounded" artık Steam'de!

Oyun şirketinizin basit bir sitesini açıp Wikipedia ya eklemeniz daha kurumsal görünmenizi sağlar.
Dostum Wikipedia'ya eklemek çok da basit değildir diye düşünüyorum ya :(
@yigidyum.
Ne zaman bedava olur?
Bedava olmayabilir, ama şu an indirimde :)
@yigidyum hocam can sıkıntısından şöyle bir şey yaptım beğenirseniz farklı renklerle yapabilirim.
Dostum çalışmanı bayağı beğendim. Yazılara daha fazla 3 boyutlu efekti ekleyebilir misin? Çimlerin üzerinde duran harf blokları gibi olsa çok hoş dururdu. Çok teşekkür ederim :)
@yigidyum hocam. Eğer alan adınızı alırsanız ücretsiz olarak hostingimi sizinle paylaşabilirim. Destek olmuş olurum. Oyununuzu da daha önce görmüştüm ama bir süre bilgisayardan uzak kalmıştım şimdi aldım. Beğendim. Başarılarınızın devamını dilerim.
O işler nasıl oluyor dostum? Tam olarak ne yapacaksın detaylı anlatır mısın?

Dostum çalışmanı bayağı beğendim. Yazılara daha fazla 3 boyutlu efekti ekleyebilir misin? Çimlerin üzerinde duran harf blokları gibi olsa çok hoş dururdu. Çok teşekkür ederim :)

Oyunu alan arkadaşlara çok çok teşekkürler bu arada :)

Oyunu alan arkadaşlara çok çok teşekkürler bu arada :)

Keşke bende de para olsa ama yok oynamak istiyorum ama oynayamıyorum.

@yigidyum hocam örneğin thronegames.com diye bir alan adı satın alıyorsunuz. Benim sunucum üzerinden kullanacaksınız. İstemezseniz önemli değil. Ben yine de oyununuzu alarak destek oldum zaten😁. Sınırsız reseller hostingim var(bayi hostingi deniyor sınırsız site barındırılabiliyor).

@yigidyum oyunun keşif kuyruğuna düşüyor artık. Şimdi keşif kuyruğuma bakarken genellikle türk yapımı oyunlarla karşılaştım. Senin de oyununu gördüm.
Adsız.png

@yigidyum oyunun keşif kuyruğuna düşüyor artık. Şimdi keşif kuyruğuma bakarken genellikle türk yapımı oyunlarla karşılaştım. Senin de oyununu gördüm.
Eki Görüntüle 1096690
Çok sevindim buna. Ama şöyle bir şey var ki;
aflkdas.PNG

Son haftada imkansız bir biçimde gösterimden çok ziyaret gösteriyor. Ve yine garip şekilde grafikte 0 gösteriyor. Neden anlayamadım.

Merak edenler için genel grafiği yayınlayayım :)

Ekran Alıntısı.PNG

@yigidyum hocam oyunu dün aldım ve yükledim. Oyun gerçekten güzel olmuş fakat önerilerim var. Bir bölümü oynarken az zaman kalınca çalan saat sesi bölüm bitince Loading ekranında da devam ediyor. Yani yeni bölüm yüklenene kadar onu duyuyorum. Ayrıca bölüm çıkınca Loading ekranı direkt olarak çıkmasın. Ekranı gri renkte blurlayıp yavaş bir şekilde çıksın. Yani yavaş derken hani Steam'i kapatırken ekrandan silinir ya onun tersi gibi. Son olarak ekranın köşesinde FPS gösteren bir sayaç yararlı olabilir. Mesela ben ayarlardan 60 FPS yaptım ama bazen FPS düşüyor gibi geldi bana. Başka kişiler de başka şekilde kullanabilir.

Hocam oyuna neden çok az güncelleme geliyor?
@yigidyum hocam oyunu dün aldım ve yükledim. Oyun gerçekten güzel olmuş fakat önerilerim var. Bir bölümü oynarken az zaman kalınca çalan saat sesi bölüm bitince Loading ekranında da devam ediyor. Yani yeni bölüm yüklenene kadar onu duyuyorum. Ayrıca bölüm çıkınca Loading ekranı direkt olarak çıkmasın. Ekranı gri renkte blurlayıp yavaş bir şekilde çıksın. Yani yavaş derken hani Steam'i kapatırken ekrandan silinir ya onun tersi gibi. Son olarak ekranın köşesinde FPS gösteren bir sayaç yararlı olabilir. Mesela ben ayarlardan 60 FPS yaptım ama bazen FPS düşüyor gibi geldi bana. Başka kişiler de başka şekilde kullanabilir.
İkinize birden cevap vereyim. Aslında güncelleme gereken bazı noktalar var arkadaşın da dediği gibi. Fakat üniversite sınavı, ameliyatım cart curt derken oyun işi biraz kaldı açıkçası. Ama en kısa zamanda düzelteceğim :)

Yeni konular

Geri
Yukarı