Kendi oyunum "Rounded" artık Steam'de!

Destek olsun diye aldım. İndiriyorum bakalım nasılmış. Can Sungur'a mail yoluyla oyununuzu iletmenizi tavsiye ederim. Bağımsız Türk yapımcıların oyunlarını inceliyor yayınlarında.
1619473420222.png

@yigidyum @theYagi
Ben bağımsız hastasıyım. Tutup da 500 saat GTA 5 oynamayı sevmiyorum. Giriyorum This War of Mine, The Long Dark, The Forest, 7 Days to Die gibi bağımsız yapımlara. Zevkle 10-15 saat oynayıp en son bıkıyorum. Şu an destek için aldım sizlere. Görseller oldukça hoş duruyor.

"Bu ne be top oyunu mu?"
"Git Valhalla oyna valhayla." demem yani asla.
Kimse de bu şekilde yadırgamasın. 2 liraya oyun çıkarmak oldukça iyi. Başarılar dilerim. Geri bildirim yaparım öneri vermek amacıyla Steam ve buradan.

Grafik ve mekanik yapmak zor bir şey. Az ekmekle çok yemek yapmak isterseniz linke bakabilirsiniz. Konsept, senaryo, atmosfer yaşatmak çok hoş. Eğer daha basit daha başarılı bir oyun atma mı isterseniz bana dönün.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Eki Görüntüle 994259
Önerilerini heyecanla bekliyorum dostum :) Çok teşekkür ederim!
DC'den atimmi siteyi?
yigitoztoprak#4492

Başarılarınızın ve yeni çalışmalarınızın devamını dilerim. Umarım yalnız bu oyunla kalmaz bu heyecanınız. Oyunu aldım, yakın zamanda deneyip deneyimlerimi paylaşacağım.

Destek olsun diye aldım. İndiriyorum bakalım nasılmış. Can Sungur'a mail yoluyla oyununuzu iletmenizi tavsiye ederim. Bağımsız Türk yapımcıların oyunlarını inceliyor yayınlarında.
Eki Görüntüle 994262
Dönüş alacağımı hiç zannetmiyorum :(
Başarılarınızın ve yeni çalışmalarınızın devamını dilerim. Umarım yalnız bu oyunla kalmaz bu heyecanınız. Oyunu aldım, yakın zamanda deneyip deneyimlerimi paylaşacağım.
Bekliyorum yorumlarınızı :)

Dönüş alacağımı hiç zannetmiyorum :(

Bekliyorum yorumlarınızı :)

Hocam bu videoyu siz mi koydunuz?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

@yigidyum Hocam oyunda biraz az engel var gibi geldi, biraz daha engel ekleyebilme imkanınız olur mu?
Dostum kaçıncı bölümdesin? İleride keşke engel olmasa diye mesaj atabilirsin de :D
Hocam bu videoyu siz mi koydunuz?
Yok hayır, ben koymadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı