Kendi oyunum "Rounded" artık Steam'de!

Eki Görüntüle 993228

Yeniden herkese selam. Bazılarınız biliyor, "rounded" adında bir oyunum vardı. Sonunda iki sene emek verdiğim bu oyunum Steam mağazasında satışa çıktı.

Bugüne kadar verdiğiniz destek içi hepinize sonsuz teşekkür ediyorum. Çok yardımcı oldunuz bana her konuda. Peki bu oyun benim için ne mi demek?

Yaklaşık 15.000 saatlik emek.
58,3 GB (yaklaşık 800.000 adet elden geçirilmiş dosya)
Kızarık gözler.
Bel ağrıları.
Uykusuz geçen geceler.
Sinir krizleri.
Vazgeçişler, yeniden başlamalar.

Bu oyu benim için minik bir başlangıç, büyük bir umut demek. Ben de buradayım, ben de bir şeyler başarabilirim demek.

Bu oyun benim ekmek teknem değil, geleceğime yaptığım bir yatırım demek.

Oyunun Steam linkini ve eski konularımı aşağıya bırakıyorum. İsteyenler göz atabilir.

Steam linki: Save 10% on Rounded on Steam
Eski konu: Kendi oyunum "Rounded" sonunda piyasaya çıkıyor!

çekiliş​

Aranızdan 15 kişiye oyunumu Steam Key olarak hediye edeceğim. Katılım 50 kişiyi geçerse 20 arkadaşımıza hediye edeceğim. Katılmak için "katılıyorum" yazmanız yeterli. Son katılım 03/05/2021. kazananları yine bu konuya etiketleyeceğim.

İmkanı olan arkadaşların oyunu alıp, deneyip eleştiri yapması benim için çok önemli. Yani, çekilişin yanında satın alarak vereceğiniz destemler projenin gelişmesinde ve sonraki projelerimde büyük etken olacak. Bunu yanlış anlamayın, dediği gibi para ikinci planda şu an benim için :)

Şimdi geldi verilen sözleri tutmaya. Biraz uzun bir etiket listesi olacak sanırım. Oyun çıkınca haberdar olmak isteyip almaya söz veren, benim hediye etmeye söz verdiğim ayrıca çekilişe adını dahil etmek isteyen insanları etiketleyeceğim.
(Çekilişe katılmaktan vazgeçtiyseniz söyleyin lütfen)

Almaya söz verenler ;):
@Alpay_GNC_
@166307
@PustiPowerV2
@Abdullah BİLEN
@Lifequick
@147472
@yemrem10
@emiirhans
@Coathill
@24099
@LightSynapse
@Logaritma
@Petri
@MESs¹¹
@kanyewestlover911
@Akif9748
@Cingöz Recai
@_Dovahkiin_
@Amazing Jaagub
@Birisi42

Hediye edilecekler:
@pc rehberi
@Eymen12f
@Emrella

Çekilişe yazılacaklar:
@ProfAybars
@Uzunaki_naruto
@Caltus

Söz verip atladığım dostlarım varsa lütfen söylesin. Hepinize yeniden çok teşekkürler! :D

Aldım hocam ellerinize sağlık.

Yeni konular

Geri
Yukarı