Kendi oyunum "Rounded" artık Steam'de!

Hocam hep merak ederim,siz oyunun tam olarak ne kadar sistem gerektiğini nasıl belirliyorsunuz?
Yanılmıyorsam her kod bellekte bir miktar yer kaplıyor. Tüm kodların toplamı kadar bellekte yer toplamı sistem gereksinimlerinden belleği oluşturuyor. Ama diğerleri nasıl oluyor bilmiyorum.

Eki Görüntüle 993228

Yeniden herkese selam. Bazılarınız biliyor, "Rounded" adında bir oyunum vardı. Sonunda iki sene emek verdiğim bu oyunum Steam mağazasında satışa çıktı.

Bugüne kadar verdiğiniz destek içi hepinize sonsuz teşekkür ediyorum. Çok yardımcı oldunuz bana her konuda. Peki bu oyun benim için ne mi demek?

Yaklaşık 15.000 saatlik emek
58,3 GB (Yaklaşık 800.000 adet elden geçirilmiş dosya)
Kızarık gözler
Bel ağrıları
Uykusuz geçen geceler
Sinir krizleri
Vazgeçişler, yeniden başlamalar

Bu oyu benim için minik bir başlangıç, büyük bir umut demek. Ben de buradayım, ben de bir şeyler başarabilirim demek.

Bu oyun benim ekmek teknem değil, geleceğime yaptığım bir yatırım demek.

Oyunun Steam linkini ve eski konularımı aşağıya bırakıyorum. İsteyenler göz atabilir.

Steam linki: Save 10% on Rounded on Steam
Eski konu: Kendi oyunum "Rounded" sonunda piyasaya çıkıyor!

Çekiliş​

Aranızdan 15 kişiye oyunumu Steam Key olarak hediye edeceğim. Katılım 50 kişiyi geçerse 20 arkadaşımıza hediye edeceğim. Katılmak için "Katılıyorum" yazmanız yeterli. Son katılım 03/05/2021. Kazananları yine bu konuya etiketleyeceğim.

İmkanı olan arkadaşların oyunu alıp, deneyip eleştiri yapması benim için çok önemli. Yani, çekilişin yanında satın alarak vereceğiniz destemler projenin gelişmesinde ve sonraki projelerimde büyük etken olacak. Bunu yanlış anlamayın, dediği gibi para ikinci planda şu an benim için :)

Şimdi geldi verilen sözleri tutmaya. Biraz uzun bir etiket listesi olacak sanırım. Oyun çıkınca haberdar olmak isteyip almaya söz veren, benim hediye etmeye söz verdiğim ayrıca çekilişe adını dahil etmek isteyen insanları etiketleyeceğim.
(Çekilişe katılmaktan vazgeçtiyseniz söyleyin lütfen)

Almaya söz verenler ;):
@Alpay_GNC_
@166307
@PustiPowerV2
@Abdullah BİLEN
@Lifequick
@147472
@yemrem10
@emiirhans
@Coathill
@24099
@LightSynapse
@Logaritma
@Petri
@MESs¹¹
@kanyewestlover911
@Akif9748
@Cingöz Recai
@_Dovahkiin_
@Amazing Jaagub
@Birisi42

Hediye edilecekler:
@pc rehberi
@Eymen12f
@Emrella

Çekilişe yazılacaklar:
@ProfAybars
@Uzunaki_Naruto
@Caltus

Söz verip atladığım dostlarım varsa lütfen söylesin. Hepinize yeniden çok teşekkürler! :D

Tebrikler! Uzun süre çalıştığın oyunun emeğinin karşılığını almışsın.

Dostlar yeniden merhaba. Çekiliş sonuçlarını açıklıyorum şimdi. Key'ler şu an elimde mevcut, kazananların bu mesajı alıntılayarak "Key'i istiyorum" yazması yeterlidir. İlk gelen mesajdan sonra Steam adresimi bırakacağım. Kazananlar kendini oldukça şanslı hissedebilir, 135 kişi içerisinden seçildiniz :)

Kazanan talihliler:
  1. @Punishercan
  2. @wertyq
  3. @ACExACE
  4. @gLassef
  5. @Firevs
  6. @Pc_Sever
  7. @KaysRekt
  8. @Engin.Erkurt
  9. @Pigasor
  10. @FallenS
  11. @bados123
  12. @Álvaro Morte
  13. @ThatsWicked
  14. @Xallt
  15. @iflookscouldkill
  16. @knkyay
  17. @Turgineer
  18. @AGjesurzz
  19. @300974
  20. @Akali Ablanız
Yedek talihliler:
  1. @Vavien.
  2. @Gabe Newell
  3. @SondanBaştan68
  4. @orcunozden17
  5. @Haldroweners

Bu mesajla cevabı da vereyim, evet gelecek. Hatta, can toplama, kalkan alma gibi özellikler üzerinde çalışıyorum. Büyük bir güncelleme yolda ;)

Steam sayfasında yazıyor dostum.

Key'i istiyorum.

Bir de dalga geçiyorsun.
Dalga geçmiyorum, sadece üslubun çok yanlış. Elimde olan bir şey olsa neden bu kadar yüksek yazayım? Hayır senin gibi birçok arkadaş söyledi bunu, hepsine nedenini açıkladım, düzgün bir şekilde sordukları için. İnsan nasıl bir cevap bekliyorsa o şekilde sormalı bence. Teşekkürler.

9. bölüme aşık oldum 😍
Daha gelemeyen ben. :)
1620131727817.png

Yeni konular

Geri
Yukarı