Kendi oyunum Soa: Jewelry Legend için fikirleriniz

EkmekArasıRam

Decipat
Makaleler
15
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
1 adet ekmek. 5-6 Tane ram.
Meslek
Freelancer
Baktım, birçok genç girişimci var. Ben de yeterli imkan ve yazılım bilgisine sahip olduğum için bir girişimde bulunmak istedim. Oyunumun adı "survivors of the apocalypse: Jewelry Legend" yani "kıyametten kurtulanlar: Mücevher efsanesi". Oyunda kıyametten kurtulan bir grup insanın yöneticisisiniz. Sizin gibi bir sürü grup var (yani oyun Online.). Ayrıca grupların da kendine göre türleri var:
1. madenciler: Bu tür guruplar maden işinde ustadır. Bol bol cephaneleri ve güçlü silahları bulunur.
2. avcılar: Bu gruplar av işinde ustadır. Silahları %80 daha fazla hasar verir.
3. aşçılar: Bu gruplar normale göre 4 kat daha fazla yemek düşürürler canavarlardan.
4. zenginler: Adı üstünde zengin. Canavarlardan daha fazla para kazanırlar. Ve ticarette %10 indirimler vardır sınırsız süre ile.
Amacınız olabildiğince uzun süre hayatta kalmak ve insanlığın yeniden doğmasını sağlamak. Ayrıca oyun basit bir para yatır kazan oyunu değil. Aim yeteneğine de dayanıyor. Ayrıca oyun hikayesinden sıkılmayın diye bazı özellikler de var.
Canavar avlama: Kıyametten sonra doğan canavarlar sizin için büyük bir tehdit oluşturuyor. Bu canavarlar asla bitmiyor ve avlamanız gerek. Sadece komutlar vererek değil. Sizin de bir silahınız var ve sınırlı cephaneniz. Ayrıca canavarlardan düşen etleri ve paraları ticaret için kullanabilirsiniz.
Ticaret: Farklı guruplar ile nesne alış verişinde bulunabilirsiniz. Bunu her şey ile yapabilirsiniz.
Devlet kurma: Kendi devletinizi birkaç kişi ile anlaşıp kurabilirsiniz. (her tür guruptan 1 tane bulunabilir.)
Bu konuyu sadece bunu duyurmak için değil, sizin de güzel fikirleriniz olur ise yapmak için açıyorum.

Ayrıca oyun Steam'de 10TL. Eğer sitemizden Technopat hesabınızı bağlar iseniz 2TL.
@Recep Baltaş @Emre C ayrıca size de danışmam lazım. Technopat hesabı bağlamak için.
*Düzeltme: Daha geliştiriliyor. Steame henüz gelmedi.
Not 2 : Nedense cevap yazma iznin bulunmuyor diyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı