Kendi oyunumu yapıyorum

1661679045576.png

Sanırsam oyunu buga soktum :D ortadan gelen mavi ve kırmızı şeyler yok oldu.

Oyunu beğendim. Canımızın azalması belli olsa daha iyi olur.

Hocam ben çok beğendim. Müziği de güzel. Bakış açısını mümkünse biraz daha fazla yaparsanız, yani aşağıyı ve sağı solu biraz daha fazla görebilirsek çok güzel olur. Zevkli oyun.

Buna ek olarak bence bazı yerlere checkpoint koyulmalı. Sürekli yeniden başlayınca insanlar Alt + F4 atıp oyunu tekrar oynamayabilirler. Oyunu beğendim bu arada.

Arkadaşlar, selam biliyorsunuz önceden Minecraft 2D gibi şeylerle uğraşmiştim fakat bir süre sonra bıraktım, kusura bakmayın ama şimdi bir oyunun prototipini hazırladım. Arkadaşımla ben bir site alıyoruz, domainini falan o sitede yayinayacağiz. Şimdilik mario gibi bir oyun yapmak istedim ve söylemek isterim bu sadece oynunun prototipi, oyun böyle olmayacak ya da bunun üstünden çalişarak oyunu geliştireceğim.

Oynamak isterseniz link: gametest by capshazretleri

Elinize sağlık güzel ama hasar alınca mesela ekranın cevresinde kırmızı ışık yansın yani bir belirti olsun ilk oyuna girdiğimde ve hasar aldığımda sürekli olarak ölüyordum sonra fark ettim can sistemi olduğunu.

Arkadaşlar, selam biliyorsunuz önceden Minecraft 2D gibi şeylerle uğraşmiştim fakat bir süre sonra bıraktım, kusura bakmayın ama şimdi bir oyunun prototipini hazırladım. Arkadaşımla ben bir site alıyoruz, domainini falan o sitede yayinayacağiz. Şimdilik mario gibi bir oyun yapmak istedim ve söylemek isterim bu sadece oynunun prototipi, oyun böyle olmayacak ya da bunun üstünden çalişarak oyunu geliştireceğim.

Oynamak isterseniz link: gametest by capshazretleri

Hasar alma güzel olmuş elinize sağlık.

Yeni konular

Geri
Yukarı