Kendi oyunumu yapıyorum

Arkadaşlar, selam biliyorsunuz önceden Minecraft 2D gibi şeylerle uğraşmiştim fakat bir süre sonra bıraktım, kusura bakmayın ama şimdi bir oyunun prototipini hazırladım. Arkadaşımla ben bir site alıyoruz, domainini falan o sitede yayinayacağiz. Şimdilik mario gibi bir oyun yapmak istedim ve söylemek isterim bu sadece oynunun prototipi, oyun böyle olmayacak ya da bunun üstünden çalişarak oyunu geliştireceğim.

Oynamak isterseniz link: gametest by capshazretleri
Hocam sonda taklaya getirdin beni.

Arkadaşlar, selam biliyorsunuz önceden Minecraft 2D gibi şeylerle uğraşmiştim fakat bir süre sonra bıraktım, kusura bakmayın ama şimdi bir oyunun prototipini hazırladım. Arkadaşımla ben bir site alıyoruz, domainini falan o sitede yayinayacağiz. Şimdilik mario gibi bir oyun yapmak istedim ve söylemek isterim bu sadece oynunun prototipi, oyun böyle olmayacak ya da bunun üstünden çalişarak oyunu geliştireceğim.

Oynamak isterseniz link: gametest by capshazretleri
oyun çok güzel olmuş eline sağlık dünyanın en iyi ama en iyi ama en iyi oyunu

Elinize sağlık çok güzel olmuş.
Geliştirilirse yapılması gerekenler bence belirli bir karakterimiz olsun yani bir karakter tasarımı yapın 2D animasyon ekleyin.
Menü ve diğer arayüzlerin fontları vb. daha güzel hale getirilsin.

Menüyü diğer güncellemede yapacağim teşekkür ederim oynadiğiniz için.

Oyun çok güzel olmuş eline sağlık dünyanın en iyi ama en iyi ama en iyi oyunu.

Teşekkür ederim cansınız hocam.

Hocam sonda taklaya getirdin beni.

Boss çok mu güçlü olmuş hocam🤣🤣

Hocam oyuna her gün bakmayı düşünüyorum.

Kılıç ne işe yaramakta.

Sol tık ile düşmanlari kesebiliyorsunuz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam sondaki işareti görmesem bile neden kötü dediğiniz soracaktım teşekkürler yorumunuz için.
Ben teşekkür ederim.

Oyunu 2d hikayeli maceralı birşeyler yapabilirsiniz.
Atıyorum biz bir şovalyeyiz ve prensesi kurtarmaya çalışıyoruz. Yumurta adam yancıları ile bize saldırıyor ve kızı kendisine almaya çalışıyor :D

Yeni konular

Geri
Yukarı