Last Dead oyunumu dener misiniz?

SehmusInalV

Picopat
Daha fazla  
Oyunum Last Dead adında Action RPG tarz bir oyun. Oyun alp dağlarında bir mağarada geçiyor. Mağara civarında bir köyde virüs ortaya çıkıyor. Virüs sebebiyle köy sakinleri zombiye dönüşüyor. Mağaranız köye yakın olduğu için o zombiler mağaranıza giriyor ve size saldırmaya çalışıyor. Sizin ise tek seçeneğiniz var. Ya onları yok edersiniz. Ya da teslim olur gidersiniz...

İşte oyunum burada; LAST DEAD by SidwestStudios

Umarım beğenirsiniz...

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun güzel gözüküyor bu oyununu Steam platformunda yayınlamayı düşünüyor musun? bence çok güzel olur tabi biraz bütçe gerekiyor umarım maddi açıdan olumlu bir süreç geçer ve Steam platformunda yayınlayabilirsin, başarılar dilerim. Eğer yayinlarsan konuyu lütfen güncelle ve linki burada paylaş bilgilenebiliriz konunu takibe alıyorum.

Oyun güzel gözüküyor bu oyununu Steam platformunda yayınlamayı düşünüyor musun? bence çok güzel olur tabi biraz bütçe gerekiyor umarım maddi açıdan olumlu bir süreç geçer ve Steam platformunda yayınlayabilirsin, başarılar dilerim. Eğer yayinlarsan konuyu lütfen güncelle ve linki burada paylaş bilgilenebiliriz konunu takibe alıyorum.
Eğer süreç olumlu ilerlerse yayınlayabilirim. Yorum için teşekkürler.

Desteğiniz için teşekkürler. Bu ilk oyunum olduğu için mecburen böyle oldu.

Oyunu biraz denedim sağ tıklayınca atılıyor ya hocam onu biraz daha uzatabilirsin atılmayı.
Türkçe ekle.
Grafik seçme ekle en azından düşük-yüksek olsun başlangıçta.
Birde ufak bi zıplama mekaniği koyabilirsin istersen.
Birde hocam ctrl ile koşma değilde shift tuşuyla koşma yapsan güzel olur.
Birde şu yükleme ekranını yaparsan tam olur.

Grafikleri fena durmuyor ama bana biraz olmayan bir oyun gibi geldi. Karakter de çok hantal m1 atarken 2 iş günü geçiyor.

Oyunu biraz denedim sağ tıklayınca atılıyor ya hocam onu biraz daha uzatabilirsin atılmayı.
Türkçe ekle.
Grafik seçme ekle en azından düşük-yüksek olsun başlangıçta.
Birde ufak bi zıplama mekaniği koyabilirsin istersen.
Birde hocam ctrl ile koşma değilde shift tuşuyla koşma yapsan güzel olur.
Birde şu yükleme ekranını yaparsan tam olur.
Katılıyorum, geliştirilmesi gerek.

Yeni konular

Geri
Yukarı