Kendi proxy adresini üretme nasıl yapılır?

vinumestdivinum

Kilopat
Daha fazla  
Herkese merhaba. Oynadığım oyun sebebiyle yoğun proxy kullanmaktayım. Aylık hemen hemen 200 TL proxy masrafım var. Bu aralar düşünüyorum da; kendi proxy adresimi kendim üretemez miyim? Eğer yapabilirsem nereden başlamalıyım nasıl bir yol izlemeliyim tarzı konularda kısa ve öz cevaplar verebilecek olan var mı?

Sunucu kiralarsın onun üzerinden çıkış yaparsın, tek private proxy için. Diğer türlü mecbur ISP'lerin sattığını kullanabilirsin. Senin nasıl proxylere ihtiyacın var? Aylık kaç gb kullanıyorsun? Ülke önemli mi? Kaç tane gerekiyor?

Aylık max 5 gb kullanım oluyordur. Ülkemize yakın ülkeler olursa tabi ki daha iyi. Yani siz diyorsunuz ki her 1 proxy adresi için 1 tane dedicated sunucu kiralamam gerekiyor.

Rica etsem biraz daha açar mısınız ? 1 tane dedicated sunucu kiralıyıp aynı sunucu içerisinde 4 5 farklı ip adresi mi tanımlatıyorsunuz ?
Dalga geciyorum hocam :)

Sanal sunucu kiralayip proxy olusturup trafiginizi sunucudan gecirmis olacaksiniz. DigitalOcean vb. bulut servislerini kullaniyorlar diye biliyorum cunku bu servisler hem onlarca ulkedeki veri merkezlerinden hizmet veriyorlar hem de bir sunucu olusturmak ya da silmek saniyeler suruyor ve bu sayede gerektiginde kolayca yeni bir IP adresine sahip yeni bir sunucunuz oluyor. Hatta belki silmeden de yeni bir IP atayabiliyorsunuzdur.

Herkese merhaba. Oynadığım oyun sebebiyle yoğun proxy kullanmaktayım. Aylık hemen hemen 200 TL proxy masrafım var. Bu aralar düşünüyorum da; kendi proxy adresimi kendim üretemez miyim? Eğer yapabilirsem nereden başlamalıyım nasıl bir yol izlemeliyim tarzı konularda kısa ve öz cevaplar verebilecek olan var mı?

Selamlar hocam TR sro da kullanmak üzere proxylere ihtiyacım var belki siz bu konuda yardımcı olabilirsiniz özel mesaj bekliyorum.

İptoxy. Online.
Android cihazdan indir üret sat.
Mobil proxy.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu da kurulum videosu.
İşine yarar.

İptoxy. Online.
Android cihazdan indir üret sat.
Mobil proxy.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu da kurulum videosu.
İşine yarar.

Değerli hocam ben daha çok kendim için üretmek amacındayım. Biraz araştırdım siteden bana statik yani sabit proxy lazım buradaki proxyler dönen proxyler mi acaba? Sizin deneyiminiz oldu mu detaylı bilgilendirme yapabiliyor musunuz?

Değerli hocam ben daha çok kendim için üretmek amacındayım. Biraz araştırdım siteden bana statik yani sabit proxy lazım buradaki proxyler dönen proxyler mi acaba? Sizin deneyiminiz oldu mu detaylı bilgilendirme yapabiliyor musunuz?
Sanal sunucu ve buna ek IP adresleri kiraladıktan sonra işletim sisteminize göre çeşitli programlar aracılığıyla ip adreslerini dışarıya açarak proxy olarak kullanabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı