Kendi Tasarladığım Arka Planlar

@Carlsberg takipteyim hocam. Deadpool ile sınırlandırmayın bence. Devamının gelmesi dileğiyle 🙂

Sadece Deadpool değil zaten... 2 Deadpool, 2 tane de motosiklet için var, başlığı moderatörlerden biri değiştirmiş böyle, anlayamadım. :D
Bunlar dışında da bir şeyler yapmak isterim elbette... İşten fırsat buldukça göreceğiz inşallah. :)
Teşekkür ederim, beğenmenize de ayrıyeten sevindim. :)

@Carlsberg Merhabalar. Tasarladığınız yeşil-siyah tonlarda farklı wallpaper tasarımlarınız var ise paylaşır mısınız? Eğer yoksa ücret karşılığı yapıyor musunuz?

@Carlsberg Merhabalar. Tasarladığınız yeşil-siyah tonlarda farklı wallpaper tasarımlarınız var ise paylaşır mısınız? Eğer yoksa ücret karşılığı yapıyor musunuz?

Bir arkadaşım için öylesine yaptığım Harry Potter temalı arka plan vardı, dediğiniz gibi yeşil-siyah tonlarında... Birazdan bulup atarım.
Ücret karşılığında daha önce logo, kartvizit gibi birçok iş yaptım ama arka plan hiç yapmamıştım. Özel bir isteğiniz varsa elbette yapabilirim, banada deneyim olur.
[email protected] adresinden ulaşabilirsiniz.

--------------------------------------

Adsız.jpg

Dostum gerçekten üzgünüm ama arka planı ve psd dosyasını bir türlü bulamıyorum. Yaparken kullandığım malzemeleri buldum ancak final hali yok ortada. Boş halini atayım arka planın, pek bir esprisi yok ama istersen kullanabilirsin. Direk Steam'den zaten. @Hielaph

Back.jpg

Son düzenleme:

Geri
Yukarı