Kendi web sitemi göremiyorum

UluTonyukuk

Hectopat
Web sitemde 403 hatası alıyorum ve CPanel'e kendi bilgisayarımdan ulaşamıyorum. Hosting firması ile iletişime geçtim birçok şey denedik ama olmadı, sorunun benden kaynaklı olduğunu söylediler. DNS değiştirdim, DNS cache, Cloudflare cache ve tarayıcı cache silip hepsini denedim yine de olmadı. Başka yerden bağlanıp bütün eklentileri etkisizleştirdim ve IP adresim banlanmış mı baktım ama o da yok. En son Cloudflare bağlantısını da kestim ve domaini direkt hostinge bağladım.

Aklıma başka bir şeyde gelmiyor. Yardımlarınızı bekliyorum.

Web sitemde 403 hatası alıyorum ve CPanel'e kendi bilgisayarımdan ulaşamıyorum. Hosting firması ile iletişime geçtim birçok şey denedik ama olmadı, sorunun benden kaynaklı olduğunu söylediler. DNS değiştirdim, DNS cache, Cloudflare cache ve tarayıcı cache silip hepsini denedim yine de olmadı. Başka yerden bağlanıp bütün eklentileri etkisizleştirdim ve IP adresim banlanmış mı baktım ama o da yok. En son Cloudflare bağlantısını da kestim ve domaini direkt hostinge bağladım.

Aklıma başka bir şeyde gelmiyor. Yardımlarınızı bekliyorum.

Denedim ama hiçbir şey değişmedi. Bu arada aynı hostinge bağlı 4 site var ve birkaç ay önce farklı bir sunucuya geçiş yaptım.

Araştırıken ekşi sözlükte bir içerik denk geldi ama ekşi sözlükte aynı şekilde açılmadı.
Kral ekşi sözlük Türkiye'de yasaklandı.

FileZilla ile de bağlanamadım, bilgileri hostingten bakıp yazdım ama hep hata verdi. Vpn ile bağlanabiliyorum zaten düzenlemeleri o şekilde yapıyorum, normal bağlanamıyorum.
İSS'nize ulaşın sitenizin bulunduğu sunucuya engel atmış olabilir.

Geri
Yukarı