Kendi yaptığım direksiyon seti nasıl olmuş?

Ne duyar kasıcaz birader? Geldiğimiz durum hoşuna mı gidiyor? Kardeşim ulaşsın bana elimden geldiğince yardımcı olayım. Ya diğerleri? Herkese yardım edemeyiz değil mi? Basit bir direksiyon sistemini almakta zorlanıyoruz, kalkmış duyar vıcık mıcık konuşuyorsun.

Konu sahibi istesin direksiyon setini kendim alırım ona. Bu da bana istediğimi söyleme hakkı veriyor. Siz hiçbir derde derman olmayan duyar kasmanıza geri dönebilirsiniz ya da cesaretiniz varsa derdinizi sizi bu duruma düşürenlerin yüzüne söylersiniz benim yerime.

@Sıradan Bir Salih sen bunları boşver arslanım, projen ve emeğin güzel. Şu tarz videolara da bakıp bunu geliştirmek için fikir edinebilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çalışıyor mu peki?

Evet.

Bu seti beğenmedim çok fazla 3D printer parçası lazım. 900 derecelik bir potansiyometre ya da decoderlı motor bulunması daha iyi olur.

Nereden temin edebilirim çok bütçem yokta.

Konu sahibi istesin direksiyon setini kendim alırım ona. Bu da bana istediğimi söyleme hakkı veriyor. Siz hiçbir derde derman olmayan duyar kasmanıza geri dönebilirsiniz ya da cesaretiniz varsa derdinizi sizi bu duruma düşürenlerin yüzüne söylersiniz benim yerime.

@Sıradan Bir Salih sen bunları boş ver arslanım, projen ve emeğin güzel. Şu tarz videolara da bakıp bunu geliştirmek için fikir edinebilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sağ olun.

Ne duyar kasıcaz birader? Geldiğimiz durum hoşuna mı gidiyor? Kardeşim ulaşsın bana elimden geldiğince yardımcı olayım. Ya diğerleri? Herkese yardım edemeyiz değil mi? Basit bir direksiyon sistemini almakta zorlanıyoruz, kalkmış duyar vıcık mıcık konuşuyorsun.

Ben herhangi bir yardım istemiyorum. Sadece bunu nasıl geliştirebileceğim hakkında bilgi istedim eğer isterseniz verebilirsiniz ihtiyacım yok :)

Yazık valla ülke insanları ve özellikle de gençleri ne hale getirmiş. Eline sağlık gayet güzel olmuş.
Maalesef:(

Abi yokluk çok kötü bir şey. :( Kardeşim umarım en iyisini elde edersin.
Sağolasın kardeşim:)

Ets 2 oynuyorsanız gayet yeterli olmuş ve güzel duruyor. Ellerinize sağlık. Ayrıca bizleri bu hale düşüren ''Ekonomist'' ve direksiyon setlerinin tekeli durumunda bulunan distribütörler utanması dileğiyle. Eğer FFB olan bir direksiyon seti yapmak isterseniz YouTube'daki videolara bakabilirsiniz.
Çok sağolun :)

Yaratıcı. Bantların altında ne var? Oraya örneğin kolilerden çıkan sünger tarzı yumuşak bir malzeme kullanıp üzerini sarsan sanki daha ergonomik olurdu.

Millet de duyar kasmaya gelmiş, para toplayıp direksiyon alın öyleyse bu nedir vıcık vıcık. Te allam.

Biraz kötü durur diye yapmadım ama deneyeceğim.

Benim commodore 64 zamanlarımı hatırladım. Joystickler çok çabuk bozulur ama teneke ve lehim ile sürekli kendim tamir ederdim. Bravo vallahi. Yoklukta kendi çözümünü üretmişsin. Alkışlıyorum seni.

Zaten elime bir 3D yazıcı geçsin hepsini yapacağım.

Son düzenleme:
Biraz kötü durur diye yapmadım ama deneyeceğim.

Youtube'da yabancı videoları gördüm hangi malzemeleri kullanmış fikir verebilir. Kimisi direksiyonu boru/hortum birleştirerek yapmış, kimisi kartondan kesmiş. Bant sarmadan önce elinin daha oturacağı stabil bir şekil vermesi için faydalı olabilir.

Sen hali hazırda ilk versiyonu yapmışsın ben hiç denemedim o yüzden sen daha iyi plan yaparsın aklında. Bu parçalar da tanıdıklardan, sokaktan, hurdacılardan, nalburdan ya da bir milyoncu gibi ıvır zıvır satan dükkanlardan ucuza ya da ücretsiz temin edilebilir. Dene bakalım, olmadı bu direksiyonun nasıl çalıştığına dair video da çekip yükleyebilirsin Youtube'a.

YouTube'da yabancı videoları gördüm hangi malzemeleri kullanmış fikir verebilir. Kimisi direksiyonu boru/hortum birleştirerek yapmış, kimisi kartondan kesmiş. Bant sarmadan önce elinin daha oturacağı stabil bir şekil vermesi için faydalı olabilir.

Sen halihazırda ilk versiyonu yapmışsın ben hiç denemedim o yüzden sen daha iyi plan yaparsın aklında. Bu parçalar da tanıdıklardan, sokaktan, hurdacılardan, nalburadan ya da bir milyoncu gibi ıvır zıvır satan dükkanlardan ucuza ya da ücretsiz temin edilebilir. Dene bakalım, olmadı bu direksiyonun nasıl çalıştığına dair video da çekip yükleyebilirsin YouTube'a.

Zaten bu pazar bitpazarına gideceğim babamla 70TL bakiyem var güzel bir şeyler alacağım inşallah.

Geri
Yukarı