Kendi yaptığım direksiyon seti nasıl olmuş?

Yaratıcı. Bantların altında ne var? Oraya örneğin kolilerden çıkan sünger tarzı yumuşak bir malzeme kullanıp üzerini sarsan sanki daha ergonomik olurdu.

Millet de duyar kasmaya gelmiş, para toplayıp direksiyon alın öyleyse bu nedir vıcık vıcık. Te allam.

Benim commodore 64 zamanlarımı hatırladım. Joystick ler çok çabuk bozulur ama teneke ve lehim ile sürekli kendim tamir ederdim. Bravo valla. Yoklukta kendi çözümünü üretmişsin. Alkışlıyorum seni.

Yaratıcı. Bantların altında ne var? Oraya örneğin kolilerden çıkan sünger tarzı yumuşak bir malzeme kullanıp üzerini sarsan sanki daha ergonomik olurdu.

Millet de duyar kasmaya gelmiş, para toplayıp direksiyon alın öyleyse bu nedir vıcık vıcık. Te allam.

Ne duyar kasıcaz birader? Geldiğimiz durum hoşuna mı gidiyor? Kardeşim ulaşsın bana elimden geldiğince yardımcı olayım. Ya diğerleri? Herkese yardım edemeyiz değil mi? Basit bir direksiyon sistemini almakta zorlanıyoruz, kalkmış duyar vıcık mıcık konuşuyorsun.

Hocam Arduino ile çok daha ucuza getirebilirsiniz.
Evet katılıyorum size. Arduino ile Direksiyon Seti Yapımı burdaki abimizden de bakabilirsiniz.

Ne vıcıklığı hocam? Zamanında 150 tlye aldığım en basit direksiyonlardan biri şimdi 2000 tl ise kimse aksini iddia etmesin, sistem utansın. Hocam ne güzel yapmış, emek vermiş. Bize de tebrik etmek düşer.

Geri
Yukarı