Kendi yaptığım oyunum ve demosu

Aslında Steam'da olsa daha iyi olur. Az bir ücret ile satılabilir.
Steam’e gelecek dostum. Çok az kaldı :)
Zaten nihai sürümde amaç o. Ama o nihai sürüme ne zaman ulaşacağız? Onun için oyunun sahibine soralım. @yigidyum Bir de benim sorum olacaktı. Eğer son aşamalara yaklaştıysanız aklınızda bir fiyat oluşmaya başlamıştır. Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?
Şu anda rötuş aşamasındayım. Oyun genel hatlarıyla bitti. Hata düzeltmeleri yapıyorum.

Fiyat olarak bölga bölge ayırabiliyorsak, Amerika için 1 Dolar, Avrupa 1 Euro, Türkiye için 2 TL düşünüyorum. Psikolojik fiyat olarak 0.99 Dolar, 0.99 Euro, 1,99 TL olarak yayınlayabilirim. Nasıl sizce :)
Korsanı ne zaman gelir?(!) :D Elinize kolunuza sağlık harika olmuş özellikle tasarım kusursuz.
Çok teşekkür ederim dostum! Beğenmene çok sevindim. Bu tarz yorumlar beni ne kadar mutlu ediyor tahmin edemezsiniz :)
Bunun için DRM koruması gerekiyor. Bunun olup olmayacağı hakkında bir bilgi yok.
Herhangi bir koruma kullanamayacağım. O kadar tecrübem ve imkanım yok. Gerek olduğunu da düşünmüyorum. Daha önce de dediğim gibi, çok para kazanayım kafasında değilim. Korsanı piyasaya çıkacak kadar beğenilirse ne mutlu bana :) Gerisi sonra düşünülür 😄

Geri
Yukarı