Kendi yaptığım oyunum ve demosu

Elinize sağlık, başarılarınızın devamını diliyorum.

Örnek olarak paylaştım ama bu iki müziğin telifi olmaması lazım, Youtube'da bir sürü kişi kullanıyor. Siz yine de ''no copyright'' diye araştırıp bir sürü bu tarz bulabilirsiniz.
Teşekkür ederim cuk oturan örnekler. Umarım telif hakları yoktur bunların.
Eğer 3D simulasyon oyunları yapabiliyorsanız Elraenn 3 gün önceki yayınında "böyle oyun yapanlar bana ulaşsın, beraber yapalım. Aklımda çok güzel oyun fikirleri var. Gelsinler, ben onlara her türlü maddi desteği sağlarım. Reklam da en yakından ben varım. Benim Eightborn gibi (Eightborn GTA5 FIVEM RP sunucuları) mesai yapacağım bir şey olsun. Gelsinler yapalım ya" dedi. Ulaşabilirsiniz.
Bu tarz şeyler bir ekip olmadan çok zor ne yazık ki. Keşke bu yolda giden bir çevrem olsa...
Hocam o iş biraz yaş ama çıkartacağım inşallah.
Dostum çok geçmiş olsun bu arada, galiba oyun yapıyorsun, senden de bekliyorum heyecanla :)
Elinize sağlık, başarılarınızın devamını diliyorum.
Teşekkür ederim, denediyseniz yorumlarınızı alabilirim sizin de.

Aklıma mükemmel bir mobil oyun fikri getirdin. Bence bu Google Play'de kesinlikle tutar, yapmalısın :D Nacizane Paint kullanma tekniklerim ile aklımdakini anlatacağım :D

sds.jpeg

Arkada hareketli bir müzik çalıyor ve müziğin ritmi ile ekran arkaplan resmi hafif titriyor. Kişi belirli bir mesafe ilerledikçe arka plan renkleri oyuncunun gözünü alması için smooth bir şekilde değişiyor. Ortadaki labirenti üç boyutlu ve kayar bir biçimde ayın yüzeyinden geldiğini düşün. Oyuncu ise sıkışıp geri kalmadan sağ, sol ve yukarı, aşağı yaparak labirentte ilerlemeye çalışıyor. Belirli bir mesafe ilerleyince labirent iyice zorlaşıyor. Ayriyeten labirentin çıkmaz olduğu noktalara çeşitli eşyalar koyup(örneğin aldığında topun zıplayarak havada belli bir mesafeyi geçmesi gibi) oyuna derinlik katabilirsin.

Eğer kodlama bilgim olsa ben kendim bu oyunu yapardım ama ben yapamıyorum başkalarına ilham olur belki :D

Aklıma mükemmel bir mobil oyun fikri getirdin. Bence bu Google Play'de kesinlikle tutar, yapmalısın :D Nacizane Paint kullanma tekniklerim ile aklımdakini anlatacağım :D

Eki Görüntüle 727454

Arkada hareketli bir müzik çalıyor ve müziğin ritmi ile ekran arkaplan resmi hafif titriyor. Kişi belirli bir mesafe ilerledikçe arka plan renkleri oyuncunun gözünü alması için smooth bir şekilde değişiyor. Ortadaki labirenti üç boyutlu ve kayar bir biçimde ayın yüzeyinden geldiğini düşün. Oyuncu ise sıkışıp geri kalmadan sağ, sol ve yukarı, aşağı yaparak labirentte ilerlemeye çalışıyor. Belirli bir mesafe ilerleyince labirent iyice zorlaşıyor. Ayriyeten labirentin çıkmaz olduğu noktalara çeşitli eşyalar koyup(örneğin aldığında topun zıplayarak havada belli bir mesafeyi geçmesi gibi) oyuna derinlik katabilirsin.

Eğer kodlama bilgim olsa ben kendim bu oyunu yapardım ama ben yapamıyorum başkalarına ilham olur belki :D
Dostum, mobil için bu tarz oyunlar biraz zor şu an benim için. Işıklar vs. ciddi bir optimizasyon gerekiyor. Ama fikir çok güzel, aklımda dursun. Bir gün girişirsem senden akıl almam gerekecek.

Bu arada bu gün bir bölüm üzerine çalışmaya başladım. Nasıl oluyor sizce?
ekran.PNG

Hocam isterseniz oyunun müziklerini yapabilirim ama çok profesyonel şeyler beklemeyin.Örnek olarak yaptığım bir çalışma.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam isterseniz oyunun müziklerini yapabilirim ama çok profesyonel şeyler beklemeyin.Örnek olarak yaptığım bir çalışma.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Açıkçası ben gayet beğendim. Aslında menü için biraz yavaş, sessiz sakin bir ambiyans müziği olabilir. Yapabilir misiniz?

Bence gayet iyi, ama oyun müziğinden çok Youtube inceleme kanallarında bulunan arkaplan müziklerine benzemiş.
Ama oyun için gayet arkaplan müziği yaparsın bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı