Kendi yaptığım oyunun ikinci demosu (Güncel ve son demo)

Merhabalar.
Öncelikle tek başınıza uğraşıp, somut bir oyun yaptığınız için sizi tebrik ederim, elinize sağlık. Şuan ofisteyim fakat eve gider gitmez oyununuzu indirip deneyeceğim, çok merak ettim ve eğer olurda Steam'de yayınlarsanız satın alıp size destek olmak isterim. Çıkarsa haber verebilirseniz de çok sevinirim.
Çok teşekkür ederim. Sizi de listeye ekleyeceğim o zaman. Gerçekten, sağ olun var olun hepiniz :)
Evet hocam aynı dediğiniz hata. Winrar yüklü.
Dostum gerçekten anlamadım ben de. Bu Winrar yüzünden değilse bu hatayı alan ilk kişisin. Oyunu açarken video atabilir misin diyeceğimde, yapamazsın sanırım değil mi?
Birazdan deneyeceğim.
Bekliyorum :)

Dostum gerçekten anlamadım ben de. Bu Winrar yüzünden değilse bu hatayı alan ilk kişisin. Oyunu açarken video atabilir misin diyeceğimde, yapamazsın sanırım değil mi?
Hocam Winrar normal olarak kullanılıyor ama nedense bunda olmadı.☹️ Hocam Steam sürümü çıkınca onu alırım artık ne yapalım?☹️

Senin için farklı bir şekilde arşivlenmiş versiyonu yüklüyorum. Biraz bekle linkini buradan göndereceğim.
Çok teşekkürler hocam.
Dostum canın sağ olsun. Sen Steam üzerinden almasan da olur çok çabaladın. Sana istersen ücretsiz olarak verebilirim :)
Gerek yok hocam. Siz o kadar oyun yapmışsınız emeğimiz olmazsa olmaz. Bizim de çorbada tuzumuz bulunsun en azından.

@Birisi42 Buradan indirip dener misin? İndirdikten sonra SHA-256 doğrulaması yapın. Orjinal dosyanın SHA-256 kodu. 20F98C905C79AFFE5ACDEB50EA7BD5EE908B4F92DD75D61341025BAD715AFA4E

Senin için farklı bir şekilde arşivlenmiş versiyonu yüklüyorum. Biraz bekle linkini buradan göndereceğim.
Dostum çok teşekkür ederim bu hareketin için. Gerçekten çok çok sevindim destek olmana :)
El emeği göz nuru, vakit geçirmek için güzel bir oyun elinize sağlık.
Aynen öyle, insanın emek verdiği bir şey olunca çok özel oluyor :) Çok teşekkürler!
Çok teşekkürler hocam.

Gerek yok hocam. Siz o kadar oyun yapmışsınız emeğimiz olmazsa olmaz. Bizim de çorbada tuzumuz bulunsun en azından.
Eğer istersen veririm dostum sorun değil. Birincil hedefim para kazanmak değil çünkü 😀 Ama desteğin için çok teşekkür ederim.

Elinize sağlık, biraz fazla heyecanlandım sanırım:D:
İnerse yazacağım, @Pmw bence üst üste de zipleyebilirsiniz:D
1611855706463.png

Yeni konular

Geri
Yukarı