Kendi yaptığım oyunun ikinci demosu (Güncel ve son demo)

Bu dosyayı oyun klasöründeki dosyayla değiştir.
Hocam girdim. Sanırım dünküne tıkladım ondan oldu. Şimdi yeni indirdiğimi koydum masaüstüne halloldu.

Hocam burada paylaştığıniz dosyayı Virustotal uzerine yüklerseniz iyi olur.
İyi olur evet ama 0.8 megabit download hızım var. Dosya yüklenene kadar oyunu yapımı tamamlanabilir :D
Oyun yapımcısının mobil verisini yemeyelim diye ben yükledim. 2 kere denememe rağmen Kaspersky time out veriyor. Yapacak bir şey yok. En azından Bitdefender, Malwarebytes tarayabildi. Dosya temiz.
Gerçekten çok çok teşekkür ederim. Böyle yardımcı olmanız o kadar mutlu ediyor ki beni :)
Hocam girdim. Sanırım dünküne tıkladım ondan oldu. Şimdi yeni indirdiğimi koydum masaüstüne halloldu.
Dostum gerçekten çok sevindim somunda olduğuna. Heyecanla yorumlarını bekliyorum.

İyi olur evet ama 0.8 megabit download hızım var. Dosya yüklenene kadar oyunu yapımı tamamlanabilir :D

Gerçekten çok çok teşekkür ederim. Böyle yardımcı olmanız o kadar mutlu ediyor ki beni :)

Dostum gerçekten çok sevindim somunda olduğuna. Heyecanla yorumlarını bekliyorum.
Hoca blok ders yapmasa deneyecektim hocam. ☹️

Hocam oyunu oynamadan bir sıkıntı buldum. 😀

Hocam büyük bir sorun değil ben halledebilirim ama oyun Q Klavye. F Klavye desteği veya tuşların yerini değiştirmek gibi bir şey yok galiba. Ben şimdi hemen klavyeyi Q yapıp oynuyorum.

Geri
Yukarı