Kendi yaptığım oyunun ikinci demosu (Güncel ve son demo)

Evet dostum. Oyun sektöründeki oyuncuları dinlememe olayından nefret ettiğim için tamemen oyuncuların isteğine göre şekillenen oyunlar yapma misyonu edindim kendime :)

Eğer kendi sistemini söylersen daha kolay yardımcı olabilirim dostum. Şimdilik Ultra ayarlar için GTX 750 Ti ayarında bir kart yetiyor. Ama anladığım kadarıyla kart kullanmıyorsun. En düşük ayarlarda oynanabilir belki

İşlemci: AMD Athlon X2 220 2.80GHz
RAM: 2 GB.
Ekran kartı: Yok.

Evet dostum. Oyun sektöründeki oyuncuları dinlememe olayından nefret ettiğim için tamemen oyuncuların isteğine göre şekillenen oyunlar yapma misyonu edindim kendime :)

Eğer kendi sistemini söylersen daha kolay yardımcı olabilirim dostum. Şimdilik ultra ayarlar için GTX 750Ti ayarında bir kart yetiyor. Ama anladığım kadarıyla kart kullanmıyorsun. En düşük ayarlarda oynanabilir belki :(

Muhtemelen en geç bir ay içerisinde mağazada olacak.

Beğenmene çok sevindim dostum. Detaylandırma yapacağım. Çok teşekkürler!

Uzay temalı bir bölüm ben de düşünüyorum, fakat bilgisayar kasası işi zor biraz. Aynı fikri kardeşim de verdi, fakat model bulmak vs çok zorlar beni. Fakat ileride neden olmasın :) Çok teşekkürler
Geliyor mu? Mükemmel. Sonunda gelecek.

Bence topun izi çıksa süper olur bir de oyun sırasında güzel bir müzik çalsa efsane olur oyunun çıkış tarihi bell mi?
Topun izi çıkma konusu üzerinde çalışıyorum. Güzel bir sistem oturtamadım henüz. Müzik konusunda da, her müziği kullanamıyorum telif hakkı yüzünden. Fakat ileride gelir elde edersem müzik yaptırabilirim.

Dediğim gibi, yaklaşık bir ay içinde mağazada olacak. Teşekkürler!
Geliyor mu? Mükemmel. Sonunda gelecek.
Ben de inanamıyorum dostum. 1.5 senelik bir emek neredeyse. Mutlu olmamak elde değil. Umarım her şey istediğim gibi gider :)

Hocam ben inanıyorum iyi bir şeyler çıkacak ve Erzurum denilen değersiz ürünün ne mal olduğunu herkes görecek. Kolay gelsin sizede.

Yeni konular

Geri
Yukarı