Kendi yazdığım Korona Virüs Sayaç Uygulaması

Hastalık kapanların kendini işaretlediği ve diğer kişilerin canlı olarak gördüğü bir uygulama vardı yurt dışında.
Hasta iseniz hasta olduğunuzu belirten kısmı işaretliyorsunuz, diğer kişiler sizin haritadaki yerinizi görüyor ve size yaklaşmıyor.
Şey de yapılabilir; Uber tarzında bir sistemin eve teslimatı gibi.
Evden çıkamayan kişiler bir liste oluşturup talep attığında yakındaki kişilere bildirim gidecek ve ilk kabul eden siparişi götürecek. Gönüllü taşımacılık olabilir veya taşıyan kişiye bir miktar ücret de ödenebilir.
Yapılabilir, kolay. Ama kullanılacağını ve ayrıca destek çıkan olacağını sanmam. Ve boşu boşuna da yazmam uygulamayı.

Yapılabilir, kolay. Ama kullanılacağını ve ayrıca destek çıkan olacağını sanmam. Ve boşu boşuna da yazmam uygulamayı.
Sadece kullanım için değil GİT CV si için de iyi olur böyle şeyler.
Yurt dışında ve hastalığın yoğun olduğu yerlerde kullanılıyor anladığım kadarıyla.
Bizde kimse tenezzül edip de onu işaretlemez diye düşünüyorum.

@Shimada Sensei Bu sadece ırk veya ülke ile alakalı değil.
Direkt olarak insanın kendisi ile ilgili.
Mesela Hindistan yazılımcı nüfus konusunda çok iyi ama orada da benzer olay yaşandı. Bu olay dışında da çok şey görebiliyoruz.

Sadece kullanım için değil GİT CV si için de iyi olur böyle şeyler.
Yurt dışında ve hastalığın yoğun olduğu yerlerde kullanılıyor anladığım kadarıyla.
Bizde kimse tenezzül edip de onu işaretlemez diye düşünüyorum.

@Shimada Sensei Bu sadece ırk veya ülke ile alakalı değil.
Direkt olarak insanın kendisi ile ilgili.
Mesela Hindistan yazılımcı nüfus konusunda çok iyi ama orada da benzer olay yaşandı. Bu olay dışında da çok şey görebiliyoruz.
Bankacılık uygulaması geliştiriyorum zaten şu an yeni başladım. CV için yapıyorum.
Bence de, kimse kullanmaz o tür bir uygulamayı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı